Žiarivky, žiarovky do terária

Značky: Arcadia EXO TERRA Hagen Lucky Reptile REPTI PLANET Trixie
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Výrobce
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:79 produktov
Arcadia Basking Infra Red
-9 %
Plazy ako studenokrvné živočíchy potrebujú externé zdroje tepla. Infračervené výhrevné žiarovky Arcadia majú mnoho výhod a benefitov pre chované zvieratá. V zásivlosti na wattáži a vzdialenosti ľahko Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 8,72 €
Arcadia Basking Solar Flood
-9 %
Plošné výhrevné žiarovky Basking Solar Flood sú vhodné pre osvetlenie väčšie plochy, kužeľ svetla a tepla sa totiž rozprestiera do strán. Vďaka tejto výhrevné žiarovke získame dodatočný zdroj tepla a světl Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 6,02 €
Arcadia Basking Solar Spot
-9 %
Bodové výhrevné žiarovky Basking Solar Spot sú ideálne pre vytvorenie lokálneho miesta pre slnenie a vyhrievanie, napr. Na jednotlivých kameňoch alebo vetvách, kužeľ svetla je namierený na užší priestor pod Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 5,22 €
Arcadia D3 + DragonLamp
-9 %
Svetová premiéra jedinečného produktu, ktorý je prvý svojho druhu vôbec. Žiarivka HQ ??T5 s obsahom UVB 14%. DragonLamp poskytuje neskutočné množstvo svetla (2x viac luxov než bežné žiarivky T5 typu Desert Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 31,52 €
Arcadia D3 + Reptile Lamp
-9 %
pre agamy fúzatej, Trnorep, korytnačky, púštne varanmi a ostatné podobné druhy 12% UVB pre správnu syntézu vitamínu D3 30% UVA výborná produkcie viditeľného svetla Žiarivky Arcadia D3 a D3 + sú vyrábané f Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 22,25 €
Arcadia D3 Compact Reptile Lamp 23W 7.0 UVB
-9 %
Kompaktné žiarovky Arcadia sú veľmi šikovným a úsporným riešením, ako poskytnúť plazom svetlo a správne množstvo UVB žiarenia. Vydávajú iba malé množstvo tepla, preto sa hodí aj do veľmi malých terári
skladom
27,71 €
Arcadia D3 Reptile Lamp
-9 %
pre všetky druhy denných gekón, leguány, chameleónmi a agamy vodné vhodné tiež pre obojživelníky (mloky, mlokov, žaby) 6% UVB pre správnu syntézu vitamínu D3 30% UVA výborná produkcie viditeľného sv Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 20,64 €
Arcadia Deep Heat Projector 80W
-9 %
Unikátny systém vyhrievania terárií, produkuje dva druhy infračerveného žiarenia. Najnovšia technológia pre denné i nočné ohrev.
skladom
34,94 €
Arcadia Euro Range Desert
-9 %
Vďaka vývoju technológií je Arcadia teraz schopná vyrábať škálu žiariviek T8, ktoré vyžarujú oveľa viac UVA aj UVB a majú životnosť plných 9 mesiacov. Na rozdiel od radu žiariviek T8 D3 a D3 + a žiariviek s vysok Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 15,18 €
Arcadia Euro Range Forest
-9 %
Vďaka vývoju technológií je Arcadia teraz schopná vyrábať škálu žiariviek T8, ktoré vyžarujú oveľa viac UVA aj UVB a majú životnosť plných 9 mesiacov. Na rozdiel od radu žiariviek T8 D3 a D3 + a žiariviek s vysok Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 13,25 €
Arcadia Halogen Basking Spot
-9 %
excelentný farba viditeľného svetla veľký výdaj tepla 2.5-3x dlhšiu životnosť, než majú lampy s volfrámovým vláknom (klasické výhrevnej žiarovky) 25 ° uhol vyžarovaného svetla možnosť napojenia na stmievače Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 15,57 €
Arcadia Natural Sunlight
-9 %
Má výborné farebné spektrum a vydáva veľa svetla. Sa 2% vyžarovaného UVB a 10% UVA žiarenia je primárne určená pre hady, obojživelníky a bezstavovce, ktorí nepotrebujú veľa UV žiarenia. simuluje plné špe Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 16,84 €
Arcadia T5 UVB Desert Reptile Kit 54W 12% UVB
-9 %
Kompletná sada žiarivky v prevádzkovej jednotke a reflektora, možno ich okamžite použiť. Určené pre plazy z púštnych oblastí. Možné napojenie až 10 jednotiek za sebou!
vypredané
83,82 €
Arcadia T5 UVB Dragon Lamp Kit 54W 14% UVB
-9 %
Kompletná sada žiarivky sa 14% UVB v prevádzkovej jednotke a reflektora, možno ich okamžite použiť. Určené pre plazy z púštnych oblastí. Možné napojenie až 10 jednotiek za sebou!
skladom
83,82 €
Arcadia T5 UVB Forest Reptile Kit 54W 6% UVB
-9 %
Kompletná sada žiarivky v prevádzkovej jednotke a reflektora, možno ich okamžite použiť. Určené pre plazy z tropických dažďových lesov. Možné napojenie až 10 jednotiek za sebou!
skladom
83,82 €
Basking Spot-Lamp
-2 %
Vydávané infračervené svetlo podporuje termoreguláciu a napomáha dobrému zdraviu.
do 2 týždňov
od 3,57 €
Infrared Heat Spot-Lamp red
-7 %
Infračervená hrejivá bodová lampa pre terária, chráňte pred pošplícháním vodou, nepoužívajte ako domáce osvetlenie !, používať len pre zvieratá! ...
skladom
od 5,32 €
Lucky Reptile Basking Sun
-9 %
Výhrevná terárijná bodová žiarovka Basking Sun je nová rada výhrevných bodových žiaroviek. Majú špeciálne utvorený reflektor, vďaka ktorému je svetlo aj teplo správne smerované. V porovnaní s mnohými konkuren Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 7,18 €
Lucky Reptile Compact UV Sun 20W
-9 %
Účinný kompaktný zdroj UVB pre terária. Lucky Reptile vyrába svoje kompakty priamo v Nemecku, akreditovanou továrňou, ktorá môže garantovať parametre. Nemôže sa teda stať, že budete sklamaní, čo sa čast
skladom
29,37 €
Lucky Reptile Daylight Sun T5
-9 %
Lucky Reptile Daylight Sun T5 bola navrhnutá pre dosiahnutie vysokého výkonu a jej svetelné spektrum je vhodné pre všetky terárijné zvieratá. Daylight Sun obsahuje o 40% väčší svetelný výkon ako zrovnajú Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 21,62 €