Bodové žárovky

Značky: Arcadia Lucky Reptile
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Výrobce
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:8 produktov
Arcadia Basking Infra Red
-9 %
Plazy ako studenokrvné živočíchy potrebujú externé zdroje tepla. Infračervené výhrevné žiarovky Arcadia majú mnoho výhod a benefitov pre chované zvieratá. V zásivlosti na wattáži a vzdialenosti ľahko Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 6,40 €
Arcadia Basking Solar Flood
Plošné výhrevné žiarovky Basking Solar Flood sú vhodné pre osvetlenie väčšie plochy, kužeľ svetla a tepla sa totiž rozprestiera do strán. Vďaka tejto výhrevné žiarovke získame dodatočný zdroj tepla a světl Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 4,84 €
Arcadia Basking Solar Spot
-8 %
Bodové výhrevné žiarovky Basking Solar Spot sú ideálne pre vytvorenie lokálneho miesta pre slnenie a vyhrievanie, napr. Na jednotlivých kameňoch alebo vetvách, kužeľ svetla je namierený na užší priestor pod Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 4,84 €
Arcadia Halogen Basking Spot
-9 %
excelentný farba viditeľného svetla veľký výdaj tepla 2.5-3x dlhšiu životnosť, než majú lampy s volfrámovým vláknom (klasické výhrevnej žiarovky) 25 ° uhol vyžarovaného svetla možnosť napojenia na stmievače Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 15,57 €
Lucky Reptile Basking Sun
-9 %
Výhrevná terárijná bodová žiarovka Basking Sun je nová rada výhrevných bodových žiaroviek. Majú špeciálne utvorený reflektor, vďaka ktorému je svetlo aj teplo správne smerované. V porovnaní s mnohými konkuren Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 7,18 €
Lucky Reptile Halogen Sun LV Double Pack
-9 %
Malé bodové halogény pre osvetlenie a ohrev terária. Premyslená konštrukcia reflektora smeruje svetlo a teplo pred samotný halogén, teda na miesto, na ktoré je namierený. Tým sa značne líšia od priemyselne Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 8,83 €
Lucky Reptile Halogen Sun LV Nano Double Pack
-9 %
Malé bodové halogény s nízkou voltážou (12V) sú vhodné pre osvetlenie a ohrev malých boxov, plastových terárií alebo menších insektária. Halogén Sun LV Nano sa inštaluje do objímky G5.3 a potrebuje ku s Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 8,83 €
Lucky Reptile Halogen Sun Mini Double Pack
-9 %
Vďaka mimoriadnemu reflektora vyrába viac tepla a svetla než bežné bodové žiarovky. Každé balenie je Double Pack - obsahuje teda 2x Halogen Sun Mini. Rôzne varianty v ponuke.
do 3 dní
od 11,04 €