Relaxis na upokojenie pre psov 60tbl

Relaxis na upokojenie pre psov 60tbl
Relaxis je prípravok s obsahom esenciálne aminokyseliny l-theanín, ktorá je obsiahnutá v zelenom čaji.  L-teanin je biolátka, ktorá vyvoláva relaxačnú reakciu. Štúdiami bolo preukázané, že po podaní L-teaninu začne mozog vo významnej miere
Relaxis je prípravok s obsahom esenciálne aminokyseliny l-theanín, ktorá je obsiahnutá v zelenom čaji.  L-teanin je biolátka, ktorá vyvoláva relaxačnú ... viac informácií
KódP07204
VýrobceRosen Pharma
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH11,90 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Relaxis na upokojenie pre psov 60tbl
 • Relaxis je prípravok s obsahom esenciálne aminokyseliny l-theanín, ktorá je obsiahnutá v zelenom čaji.  L-teanín je biolátka, ktorá vyvoláva relaxačnú reakciu. Štúdie ukázali, že po podaní L-teanín začne mozog vo významnej miere pracovať v hladine alfa (10 - 14 Hz). Účinok nastáva asi 40 minút po podaní, a trvá niekoľko hodín.
 • Účinné látky: L-Teanín

  - 60 tabliet so syrovou príchuťou

  Zloženie prípravku Relaxis na upokojenie pre psov:
 • L-Teanín, Lactamin 80%, celulóza mikrokryštalická, kroskarmelóza sodná soľ, stearan horečnatý, sorbitol, syrová príchuť, hypromelóza  Prečo podávať prípravok Relaxis na upokojenie pre psov:

  - Prípravok Relaxis bol vyvinutý podľa najnovších poznatkov súčasnej veterinárnej medicíny a farmaceutickej technológie a zohľadňuje tak všetky kritériá dôležité pre dlhodobé podávanie: účinnosť, bezpečnosť, kvalitu a pohodlné užívanie. Obsahuje esenciálne aminokyseliny l-theanín, ktorá priamym pôsobením v mozgu navodzuje stav hlbokej relaxácie bez pocitu ospalosti. Svojim účinkom na metabolizmus serotonínu a dopamínu prispieva k pocitu pohody.

 • Užívanie prípravku nevyvoláva zmyslovú otupenosť, nemá sedatívne či hypnotické účinky. Vyššia jednorazová dávka nemá vyšší účinok. Účinok prípravku nie je natoľko výrazný, ani špecifický na to, aby ovplyvnil duševné poruchy alebo ochorenia. Účinok je výraznejší pri opakovanom užití, než pri nárazovom a izolovanom užití.  Ako správne používať Relaxis na upokojenie pre psov?

  - Malé plemeno (až do 25 kg) 1-2 tablety 1 - 3 krát denne

  - Stredná plemeno (25 - 50 kg) 2-4 tablety 1 - 3 krát denne

  - Veľké plemeno (nad 50 kg) 4-6 tablety 1 - 3 krát denne

 • Dávky je možné opakovať vždy po 6tich hodinách. Prípravok možno podávať dlhodobo, je úplne nenávykový.
 • Diskusia k produktu
  Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
  Položiť otázku
  Nová otázka
  Vaše meno:
  Váš e-mail:
  (E-mail nebude zverejnený)
  Nadpis:
  Text príspevku:
  Vaše meno:
  Váš e-mail:
  (E-mail nebude zverejnený)
  Text príspevku:
  Odporúčame dokúpiť