Relaxis MINI na upokojenie pre psov 60tbl

Relaxis MINI na upokojenie pre psov 60tbl
Relaxis je prípravok s obsahom esenciálne aminokyseliny l-theanín, ktorá je obsiahnutá v zelenom čaji.  L-teanin je biolátka, ktorá vyvoláva relaxačnú reakciu. Štúdiami bolo preukázané, že po podaní L-teaninu začne mozog vo významnej miere
Relaxis je prípravok s obsahom esenciálne aminokyseliny l-theanín, ktorá je obsiahnutá v zelenom čaji.  L-teanin je biolátka, ktorá vyvoláva relaxačnú ... viac informácií
KódP07203
VýrobceRosen Pharma
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH7,75 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Relaxis MINI na upokojenie pre psov 60tbl
 • Relaxis je prípravok s obsahom esenciálne aminokyseliny l-theanín, ktorá je obsiahnutá v zelenom čaji.  L-teanín je biolátka, ktorá vyvoláva relaxačnú reakciu. Štúdie ukázali, že po podaní L-teanín začne mozog vo významnej miere pracovať v hladine alfa (10 - 14 Hz). Účinok nastáva asi 40 minút po podaní a trvá niekoľko hodín.  Prečo podávať práve prípravok Relaxis MINI na upokojenie pre psov?

 • Prípravok Relaxis bol vyvinutý podľa najnovších poznatkov súčasnej veterinárnej medicíny a farmaceutickej technológie a zohľadňuje tak všetky kritériá dôležité pre dlhodobé podávanie: účinnosť, bezpečnosť, kvalitu a pohodlné užívanie.
 • Obsahuje esenciálnu aminokyselinu l-theanín, ktorá priamym pôsobením v mozgu navodzuje stav hlbokej relaxácie bez pocitu ospalosti. Svojim účinkom na metabolizmus serotonínu a dopamínu prispieva k pocitu pohody.  Ako správne používať Relaxis MINI na upokojenie pre psov?

  - Malé plemeno (do 25 kg) 1-2 tablety 1 - 3 krát denne

  - Stredná plemeno (25 - 50 kg) 2-4 tablety 1 - 3 krát denne

  - Veľké plemeno (nad 50 kg) 4-6 tablety 1 - 3 krát denne

 • Dávky je možné opakovať vždy po 6tich hodinách. Prípravok možno podávať dlhodobo, je úplne nenávykový.  
 • Diskusia k produktu
  Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
  Položiť otázku
  Nová otázka
  Vaše meno:
  Váš e-mail:
  (E-mail nebude zverejnený)
  Nadpis:
  Text príspevku:
  Vaše meno:
  Váš e-mail:
  (E-mail nebude zverejnený)
  Text príspevku:
  Odporúčame dokúpiť