Potreby po kúpeli pre psa

Značky: Karlie-Flamingo Trixie
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Výrobce
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:9 produktov
Karlie-Flamingo Pončo pro psa modré L 70x70cm
Praktický uterák pre psov v podobe ponča v modrej farbe vo veľkosti L 70x70 cm. Ochráni proti prechladnutiu po vykúpaní a alebo vychádzke v daždi. 
do týždňa
24,00 €
Karlie-Flamingo Pončo pro psa modré M 55x70cm
Praktický uterák pre psov v podobe ponča v modrej farbe vo veľkosti M 55x70 cm.Ochráni proti prechladnutiu po vykúpaní a alebo vychádzke v daždi.  
do týždňa
20,40 €
Karlie-Flamingo Pončo pro psa modré S 34x60cm
Praktický uterák pre psov v podobe ponča v modrej farbe vo veľkosti S 34x60 cm.Ochráni proti prechladnutiu po vykúpaní a alebo vychádzke v daždi.  
do týždňa
14,88 €
TOP-FIX Supersavý uterák 50 x 60 cm
Uterák vhodný pre čistenie psa. Navlhčeným uterákom vytrite srsť zvieraťa od špiny a prachu. Vhodný pre všetky typy srsti.Možno prať na 60 ° C ...
skladom
4,70 €
TOP-FIX vysúšacia rukavica
Vysúšacie rukavice vyrobená z kvalitného mikrovlákna. Je vhodná aj pre dlhosrsté plemená. Vysoko savý materiál zabezpečí rýchle vysušenie psíka po kúpaní. Možno prať na 60 ° C ...
skladom
4,71 €
TOP-FIX žltý Supersavý uterák 50 x 60 cm
Uterák vhodný pre čistenie psa. Navlhčeným uterákom vytrite srsť zvieraťa od špiny a prachu. Vhodný pre všetky typy srsti. Možno prať na 60 ° C ...
skladom
3,95 €
Uterák s vysokou absorpciou v plastovom obale 66 x 43 cm modrý
Savý uterák, možno veľmi ľahko vyžmýkať, pre psov a mačky, tiež vhodné pre kone.
do týždňa
6,44 €
Vysúšacia šál s vreckami - modrý
Vysúšací šál s vreckami vyrobený z kvalitného mikrovlákna. Vysoko savý materiál zabezpečí rýchle vysušenie psíka po kúpaní. Možno prať na 60 ° C.
vypredané
od 6,46 €
Župan pre psa
Župan pre psa z kvalitného mikrovlákna použiteľný na všetky typy srsti. Vhodný po kúpaní pre tepelnú izoláciu a predchádzanie prechladnutia psa.Župan ochráni aj váš nábytok, ak sa pes vytrhávania vo vašom dome alebo byte. Možno na 60 ° C.
skladom
od 5,10 €