Hračky na maškrty pre psov

Značky: Busy Buddy Dog Fantasy PetSafe PLANET DOG Trixie
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Výrobce
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:29 produktov
Bouncy Bone
Hračka pro psy Bouncy Bone ™ L. Kosť je vyrobená z odolného materiálu, dá sa odskrutkovať a pomedzi sa nasadzujú maškrty-plátky, ktore dokážem psa Dlhodobá zabaviť. Vhodná pre veľké psy s váhou od 27kg Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 6,28 €
Bristle Bone
Hračka pre psa Bristle Bone ™ L. Kosť je vyrobená z odolného materiálu, dá sa odskrutkovať a pomedzi sa nasadzujú maškrty-plátky, ktore dokážem psa Dlhodobá zabaviť. Hračka je aj výbornou pomocky na či Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 8,08 €
Busy Buddy® Elephunk™- S
Busy Buddy® Elephunk ™ - S Nechajte psíka zabaviť sa s touto pochúťky uvoľňujúce hračkou.Ako sa psík bude hrať tak maškrty alebo jedlo budú náhodne vypadávať a jej nepredvídateľný odskok pri dopade na
do týždňa
4,56 €
Busy Buddy® Hippster™- S
Busy Buddy® Busy Buddy® Hippster ™ Nechajte psíka zabaviť sa s touto pochúťky uvoľňujúce hračkou.Ako sa psík bude hrať tak maškrty alebo jedlo budú náhodne vypadávať a jej nepredvídateľný odskok pri
do týždňa
4,56 €
Busy Buddy® Squeak 'n Treat Booya
Nechajte psíka zabaviť sa s prvou pochúťkou uvoľňujúci hračkou ktorá aj píska. Ako sa psík bude hrať tak maškrty alebo jedlo budú náhodne vypadávať a pískacie komôrka sa postará o zábavu naviac pre Vaš Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 5,48 €
Busy Buddy® Squeak 'n Treat Ooga
Nechajte psíka zabaviť sa s prvou pochúťkou uvoľňujúci hračkou ktorá aj píska. Ako sa psík bude hrať tak maškrty alebo jedlo budú náhodne vypadávať a pískacie komôrka sa postará o zábavu naviac pre Vaš Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 5,48 €
Busy Buddy® Squeak 'n Treat Troog
Busy Buddy® Squeak 'n Treat Troog ™ Nechajte psíka zabaviť sa s prvou pochúťkou uvoľňujúci hračkou ktorá aj píska. Dve komory s pochúťkami a jedna pískacie sa postarajú o zábavu pre Vášho miláčika. Pieskov Rôzne varianty v ponuke.
skladom
od 7,28 €
Busy Buddy® Ultra Refill Rings
Busy Buddy® Ultra Refill Rings Psy radi žujú a hračky Busy Buddy® Ultra sú určené práve pre nich. Tieto extra široké pochúťky sú špeciálne navrhnuté pre   Busy Buddy® Ultra hračky.Sú 4 krát tučný Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 5,48 €
Busy Buddy® Ultra Stratos
Busy Buddy® Ultra Stratos ™ Psy radi žujú a táto hračka je práve pre nich. Hračka je navrhžena tak aby bolo ťažké poriadne sa zahryznúť do náplne a vďaka tomu si udrží Pejskové pozornosť dlhšie. Vyrob Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 9,08 €
Busy Buddy® Ultra Sub
Busy Buddy® Ultra Sub ™ Psy radi žujú a táto hračka je práve pre nich. Hračka je navrhnutá tak aby bolo ťažké poriadne sa zahryznúť do náplne a vďaka tomu si udrží Pejskové pozornosť dlhšie. Vyrobené z Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 13,12 €
Busy Buddy® Ultra Woofer
Pískacie hračka pre psa Busy Buddy® Ultra Woofer ™. Psy radi žujú a táto hračka je práve pre nich. Jej extra široké konca chráni náplň v stredu. Hračka je navrhžena tak aby bolo ťažké poriadne sa za Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 8,20 €
Činka na pamlsky, tvrdá guma 15cm TRIXIE
Aktívna hračka na maškrty, ktorú si psík veľmi rýchlo obľúbia. Činka má dva plniace otvory, je vhodná na úschovu maškŕt.
do týždňa
4,91 €
Dog Activity - hrboľatý loptu na maškrty, tvrdá guma
-4 %
Loptu na maškrty z tvrdej gumy. Vnútri lopty je bludisko, ktoré zvyšuje zložitosť získania maškŕt.Vhodný pre psov, ktorí už majú s podobnými hračkami skúsenosť.
do týždňa
od 6,16 €
Dog Activity - míč na větší pamlsky s tvarem kost 8 cm

Vyberte si z rôznych variantov v našej ponuke ...

vypredané
6,20 €
Hračka DOG FANTASY FTPR triangel na maškrty 13 cm 1ks
Triangel z penovej gumy na maškrty. Priemer: 13 cm.  Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 2,31 €
Chuckle™ ML
Hračka pre psa Chuckle ™ ML vhodná pre psov od 9 kg. Chuckle je zábavná hračka, ktorá si určite získa pozornosť každého psíka - vydáva zábavný zvuk a do každej strany hračky sa dajú vložiť maškrty alebo s
do týždňa
7,00 €
Jumper valček na maškrty, termplastová guma (TRP) 10 cm
-25 %
Akcia
Do valčeka vložte pejskův obľúbený maškrtu a tým ho zabavíte na dlhú dobu, vyrobená z termoplastu, ktorý je veľmi odolný a dlhodobo tvarovo i farebne stály.
vypredané
2,61 €
Kibble Nibble
Hračka pre psa Kibble Nibble lopta - dávkovač krmiva. Hračka sa dá použiť, Ako dávkovač krmiva a zároveň Ako príjemná zábavka pre psa. Hračka sa skladá z dvoch častí na zavytie. Vhodná je najme pre psov
do týždňa
9,88 €
Kibble Nibble S
Hračka pre psa Kibble Nibble S lopta - dávkovač krmiva. Hračka sa dá použiť, Ako dávkovač krmiva a zároveň Ako príjemná zábavka pre psa. Hračka sa skladá z dvoch častí na zavytie. Vhodná je najme pre p
do týždňa
8,40 €
Labyrint-Snacky lopta na pamlsky tvrdá guma TRIXIE
-9 %
Aktívna hračka do ktorej je možné umiestniť maškrty.Vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky zachytí.Pri hre, ak sa balón kotúľa, maškrty vypadávajú.Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.
do týždňa
od 3,34 €