Hračky na maškrty pre psov

Značky: Busy Buddy Dog Fantasy Flamingo PetSafe Trixie
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Výrobce
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:24 produktov
Bouncy Bone
Hračka pro psy Bouncy Bone ™ L. Kosť je vyrobená z odolného materiálu, dá sa odskrutkovať a pomedzi sa nasadzujú maškrty-plátky, ktore dokážem psa Dlhodobá zabaviť. Vhodná pre veľké psy s váhou od 27kg Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 6,28 €
Bristle Bone
Hračka pre psa Bristle Bone ™ L. Kosť je vyrobená z odolného materiálu, dá sa odskrutkovať a pomedzi sa nasadzujú maškrty-plátky, ktore dokážem psa Dlhodobá zabaviť. Hračka je aj výbornou pomocky na či Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 8,08 €
Bunch loptička na maškrty s vanilkou HipHop
-19 %
Bunch loptička na maškrty s vanilkou . aktívne hračka do ktorej je možné vložiť maškrty , vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú , hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou , hračka je s príchuťou vanilky , materiál: prírodné guma , farba: červená , priemer: 6cm   
do týždňa
od 4,00 €
Busy Buddy® Squeak 'n Treat Booya
Nechajte psíka zabaviť sa s prvou pochúťkou uvoľňujúci hračkou ktorá aj píska. Ako sa psík bude hrať tak maškrty alebo jedlo budú náhodne vypadávať a pískacie komôrka sa postará o zábavu naviac pre Vaš Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 5,48 €
Busy Buddy® Squeak 'n Treat Ooga
Nechajte psíka zabaviť sa s prvou pochúťkou uvoľňujúci hračkou ktorá aj píska. Ako sa psík bude hrať tak maškrty alebo jedlo budú náhodne vypadávať a pískacie komôrka sa postará o zábavu naviac pre Vaš Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 8,20 €
Busy Buddy® Ultra Refill Rings
Busy Buddy® Ultra Refill Rings Psy radi žujú a hračky Busy Buddy® Ultra sú určené práve pre nich. Tieto extra široké pochúťky sú špeciálne navrhnuté pre   Busy Buddy® Ultra hračky.Sú 4 krát tučný Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 5,48 €
Busy Buddy® Ultra Stratos
Busy Buddy® Ultra Stratos ™ Psy radi žujú a táto hračka je práve pre nich. Hračka je navrhžena tak aby bolo ťažké poriadne sa zahryznúť do náplne a vďaka tomu si udrží Pejskové pozornosť dlhšie. Vyrob Rôzne varianty v ponuke.
do týždňa
od 9,08 €
Busy Buddy® Ultra Woofer
Pískacie hračka pre psa Busy Buddy® Ultra Woofer ™. Psy radi žujú a táto hračka je práve pre nich. Jej extra široké konca chráni náplň v stredu. Hračka je navrhžena tak aby bolo ťažké poriadne sa za Rôzne varianty v ponuke.
vypredané
od 8,20 €
Činka na pamlsky, tvrdá guma 15cm TRIXIE
Aktívna hračka na maškrty, ktorú si psík veľmi rýchlo obľúbia. Činka má dva plniace otvory, je vhodná na úschovu maškŕt.
vypredané
5,16 €
Hračka DOG FANTASY FTPR triangel na maškrty 13 cm 1ks
Triangel z penovej gumy na maškrty. Priemer: 13 cm.  Rôzne varianty v ponuke.
vyradené
od 2,31 €
Humti Dumty vajíčko na maškrty s vanilkou 10cm HipHop
-19 %
Humti Dumty vajíčko na maškrty s vanilkou . hračka slúži pre aktívnu hru a je možné ju naplniť maškrty , pes sa snaží hýbať hračkou, aby maškrty vypadávali , širšiu spodná časť hračky má zosilnené dno a tak sa vajíčko stále vracia do kolmej polohy , hračka je s príchuťou vanilky a osviežuje dych vášho psa , materiál: prírodný guma-kaučuk , farba: červená , rozmer: 8cm .
do týždňa
od 4,62 €
Chuckle™ ML
Hračka pre psa Chuckle ™ ML vhodná pre psov od 9 kg. Chuckle je zábavná hračka, ktorá si určite získa pozornosť každého psíka - vydáva zábavný zvuk a do každej strany hračky sa dajú vložiť maškrty alebo s
do týždňa
9,90 €
Kibble Nibble
Hračka pre psa Kibble Nibble lopta - dávkovač krmiva. Hračka sa dá použiť, Ako dávkovač krmiva a zároveň Ako príjemná zábavka pre psa. Hračka sa skladá z dvoch častí na zavytie. Vhodná je najme pre psov
do týždňa
11,80 €
Kibble Nibble S
Hračka pre psa Kibble Nibble S lopta - dávkovač krmiva. Hračka sa dá použiť, Ako dávkovač krmiva a zároveň Ako príjemná zábavka pre psa. Hračka sa skladá z dvoch častí na zavytie. Vhodná je najme pre p
do týždňa
9,40 €
Labyrint-Snacky lopta na pamlsky tvrdá guma TRIXIE
-17 %
Aktívna hračka do ktorej je možné umiestniť maškrty.Vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky zachytí.Pri hre, ak sa balón kotúľa, maškrty vypadávajú.Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.
do týždňa
od 5,22 €
Lopta na pamlsky pre psa TRIXIE
Aktívna hračka na maškrty, ktorú si psík veľmi rýchlo obľúbia. Otvor na maškrty je nastaviteľný podľa veľkosti vloženého maškrty a frekvencie ako rýchlo majú odmeny vypadávať.
skladom
od 2,61 €
Loptička na maškrty s vanilkou 6cm
Loptička na maškrty s vanilkou . aktívne hračka do ktorej je možné vložiť maškrty , vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú , hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou , hračka je s príchuťou vanilky , materiál: prírodné guma , farba: oranžová , priemer: 6cm   
skladom
4,99 €
Loptička na maškrty s vanilkou 9.5cm VÝPREDAJ
-44 %
Akcia
Loptička na maškrty s vanilkou . aktívne hračka do ktorej je možné vložiť maškrty , vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú , hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou , hračka je s príchuťou vanilky , materiál: prírodné guma , farba: zelená , priemer: 9,5cm   
vypredané
4,79 €
Náplne do hračiek Busy Buddy®-S
-19 %
Náhradné náplne pre Busy Buddy® hračky
vypredané
5,20 €