VL Nutribird P15 Tropical pre papagáje 10kg

-3 %
VL Nutribird P15 Tropical pre papagáje 10kg
 Kompletné krmivo pre veľké papagáje.  Pelety s vedecky schváleným zložením, založené na vybraných zrnách, čerstvom ovocí a arašidoch. Obsahuje Florastimul, ktorý podporuje črevnú flóru a chráni proti črevným poruchám. Ak váš vták nie je zvyknutý na pelety, musia byť prechod na tento nový typ potravy postupný.  Podávajte podľa potreby papagája.  Zloženie: cereálie, semená (min. 10% jadra z podzemnice olejnej), ovocie (min. 5% čerstvého ovocia), rastlinné bielkovinové extrakty, deriváty rastlinného pôvodu, cukry, minerály, l-Lyzín, metionín, extrakt z juky, frukto -oligosacharidy, vitamíny.
 Kompletné krmivo pre veľké papagáje.  Pelety s vedecky schváleným zložením, založené na vybraných zrnách, čerstvom ovocí a arašidoch. Obsahuje ... viac informácií
KódP197338
VýrobceVERSELE-LAGA
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH53,83 € s DPH
Bežná cena 55,36 €
Ušetríte 1,53 € 3 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
 Kompletné krmivo pre veľké papagáje. 
 Pelety s vedecky schváleným zložením, založené na vybraných zrnách, čerstvom ovocí a arašidoch. Obsahuje Florastimul, ktorý podporuje črevnú flóru a chráni proti črevným poruchám. Ak váš vták nie je zvyknutý na pelety, musia byť prechod na tento nový typ potravy postupný. 
 Kŕmny návod: podávajte podľa potreby papagája. 
 Zloženie: cereálie, semená (min. 10% jadra z podzemnice olejnej), ovocie (min. 5% čerstvého ovocia), rastlinné bielkovinové extrakty, deriváty rastlinného pôvodu, cukry, minerály, l-Lyzín, metionín, extrakt z juky, frukto-oligosacharidy, vitamíny.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť