VL Nature Hamster pre škrečky 2,3kg

-8 %
VL Nature Hamster pre škrečky 2,3kg
Kompletné krmivo pre škrečky. Toto krmivo obsahuje 25 druhov prísad najvyššej kvality. Krmivo je obohatené veľkým množstvom kúskov sušeného ovocia a orieškov. Škrečok si od prírody zhromažďuje svoju stravu vo svojich tvárach, tzv. Si ju škrečkom na horšie časy. Vlhkejšie zelená strava mu môže spôsobiť vážne problémy. Z tohto dôvodu je tento druh stravy v krmive nahradený extrudovanú zeleninou.  Krmivo tiež obsahuje viac vitamínu E, aby sa predišlo problémom so srsťou. Krmivo je prispôsobené potrebám vášho miláčika a takmer sa zhoduje so stravovacími návykmi zvieraťa v prírode. Je balené technológiou "Freshpack" garantujúci čerstvosť výrobku pred jeho otvorením (balené v ochrannej atmosfére) .  Vrecko je možné po otvorení opätovne uzavrieť.
Kompletné krmivo pre škrečky. Toto krmivo obsahuje 25 druhov prísad najvyššej kvality. Krmivo je obohatené veľkým množstvom kúskov sušeného ovocia a ... viac informácií
KódP197317
VýrobceVERSELE-LAGA
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH13,79 € s DPH
Bežná cena 15,01 €
Ušetríte 1,22 € 8 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
Kompletné krmivo pre škrečky. Toto krmivo obsahuje 25 druhov prísad najvyššej kvality. Krmivo je obohatené veľkým množstvom kúskov sušeného ovocia a orieškov. Škrečok si od prírody zhromažďuje svoju stravu vo svojich tvárach, tzv. Si ju škrečkom na horšie časy. Vlhkejšie zelená strava mu môže spôsobiť vážne problémy. Z tohto dôvodu je tento druh stravy v krmive nahradený extrudovanú zeleninou. 
 Krmivo tiež obsahuje viac vitamínu E, aby sa predišlo problémom so srsťou. Krmivo je prispôsobené potrebám vášho miláčika a takmer sa zhoduje so stravovacími návykmi zvieraťa v prírode. Je balené technológiou "Freshpack" garantujúci čerstvosť výrobku pred jeho otvorením (balené v ochrannej atmosfére). 
 Vrecko je možné po otvorení opätovne uzavrieť. 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@rajkrmiv.sk

 

Novinky

 

Anketa

Jakého dopravce preferujete ?
Hlasovalo 2799 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.