Elektrolyt pre psov 500ml

Elektrolyt pre psov 500ml
Pre regeneráciu organizmu a prevenciu dehydratácie psov. Vysoko účinný prípravok s obsahom elektrolytov umožňujúcich veľmi rýchlo a spoľahlivo príjem katiónov, aniónov a ľahko využiteľných uhľohydrátov. Má priamy vplyv na rozloženie tekutín
Pre regeneráciu organizmu a prevenciu dehydratácie psov. Vysoko účinný prípravok s obsahom elektrolytov umožňujúcich veľmi rýchlo a spoľahlivo príjem ... viac informácií
KódP01865
VýrobceAquamid
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH5,30 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Elektrolyt pre psov
 • Pre regeneráciu organizmu a prevenciu dehydratácie psov. Vysoko účinný prípravok s obsahom elektrolytov umožňujúcich veľmi rýchlo a spoľahlivo príjem katiónov, aniónov a ľahko využiteľných uhlohydrátov. Má priamy vplyv na rozloženie tekutín v tele a prenos elektronáboje vo svaloch a tým aj rýchlu regeneráciu.

 • Pri záťaži bráni úniku elektrolytov v organizme. Vyrovnáva zrieť pri svalovej únave, hnačkách a horúčkach. Zabraňuje dehydratácii organizmu a tým aj možnému uhynutiu. Resorpcie účinných látok prípravku je pri rozriedení v napájacej vode pohotová a rýchla. Glukóza spolu so sorbitom ako zdroj pohotovej a ľahko stráviteľné energie ovplyvňujú rýchlu regeneráciu síl po záťaži. Nevyhnutný v horúcich dňoch!

  Suroviny Elektrolyt pre psov:
 • Minerálne látky, kyselina L-askorbová, chlorid meďnatý dihydrát, prírodne identické ochucovadlá, pitná voda

  Spôsob podávania Elektrolyt pre psov:
 • Prípravok sa podáva do napájacej vody alebo na pevnú zložku kŕmnej dávky deň pred zvýšeným výkonom alebo stresom, v deň zvýšeného výkonu a po celý rok minimálne 2xtýždenne pre prevenciu dehydratácie organizmu.

  Dávkovanie Elektrolyt pre psov:
 • Pri intenzívnej záťaži 1ml na 1kg těl.hmotnosti a deň, pri ľahkej záťaži 0,7 ml na 1kg těl.hmotnosti a deň, pri zdravotných problémoch (hnačky, zvracanie, horúce letné dni) 1ml na 1kg těl.hmotnosti a deň. Po dobu aplikácie je nutné podávať dostatok vody.

  Deklarácia na 1L Elektrolyt pre psov:
 • Na 3.5G, K 2.1g, vit C 2 000mg, Ca 140mg, Zn 120mg, Mg 90mg, Mn 35mg, Cu 23 mg, Čo 20mg, P 0g
 • Diskusia k produktu
  Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
  Položiť otázku
  Nová otázka
  Vaše meno:
  Váš e-mail:
  (E-mail nebude zverejnený)
  Nadpis:
  Text príspevku:
  Vaše meno:
  Váš e-mail:
  (E-mail nebude zverejnený)
  Text príspevku:
  Odporúčame dokúpiť