TrichoCat Antibezoarová pasta 120g

-19 %
TrichoCat Antibezoarová pasta 120g
Intenzívne hygienu majú v krvi a tak problémy s trichobezoármi trpí mnoho mačiek najmä, ale nie výlučne, dlhosrstých plemien. Tvorba zmotkov chlpov v tráviacom trakte môže viesť ku gastritíde, vracanie, kašli, straty chuti do jedla a apatii. S ohľadom na potreby mačiek sme vytvorili lahodnú pastu zabraňujúce tvorbe zmotkov v žalúdku a črevách. TrichoCat pastamá vynikajúcu chuť a vysokú účinnosť .  Zloženie: Glukózový sirup, cukor, vazelína, extrakt zo sladu, slnečnicový olej, parafínový olej, droždie.  Balenie: Tuba 50 ml, 120 ml , Dávkovanie: 2 ml denne.
Intenzívne hygienu majú v krvi a tak problémy s trichobezoármi trpí mnoho mačiek najmä, ale nie výlučne, dlhosrstých plemien. Tvorba zmotkov chlpov v ... viac informácií
KódP193637
VýrobceVet Planet
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH14,69 € s DPH
Bežná cena 18,16 €
Ušetríte 3,47 € 19 %
PopisDiskusia
Intenzívne hygienu majú v krvi a tak problémy s trichobezoármi trpí mnoho mačiek najmä, ale nie výlučne, dlhosrstých plemien. Tvorba zmotkov chlpov v tráviacom trakte môže viesť ku gastritíde, vracanie, kašli, straty chuti do jedla a apatii. S ohľadom na potreby mačiek sme vytvorili lahodnú pastu zabraňujúce tvorbe zmotkov v žalúdku a črevách. TrichoCat pastamá vynikajúcu chuť a vysokú účinnosť. 
 Zloženie: Glukózový sirup, cukor, vazelína, extrakt zo sladu, slnečnicový olej, parafínový olej, droždie. 
 Balenie: Tuba 50 ml, 120 ml 
 Dávkovanie: 2 ml denne.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť