Starostlivosť o zuby a ďasná 100ml PHC

-9 %
Starostlivosť o zuby a ďasná 100ml PHC
Prípravok Starostlivosť o zuby a ďasná je určený pre šetrné čistenie zubov a ďasien, odstránenie bakteriálneho povlaku z ústnej dutiny. Pravidelnou kontrolou zubov a ďasien a šetrnú starostlivosťou možno predísť zubnému kazu a bakteriálnemu zápalu, ktorý môže vyústiť až v stratu zuba.  Aplikácia 1-2x týždenne . Roztok je určený na aplikáciu na zuby a ďasná. Roztok odlejte do odmerky a namočte v nej zubnú kefku. Zuby a ďasná šetrne vyčistite.       
Prípravok Starostlivosť o zuby a ďasná je určený pre šetrné čistenie zubov a ďasien, odstránenie bakteriálneho povlaku z ústnej dutiny. Pravidelnou ... viac informácií
KódP188880
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH12,01 € s DPH
Bežná cena 13,21 €
Ušetríte 1,20 € 9 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
Prípravok Starostlivosť o zuby a ďasná je určený pre šetrné čistenie zubov a ďasien, odstránenie bakteriálneho povlaku z ústnej dutiny. Pravidelnou kontrolou zubov a ďasien a šetrnú starostlivosťou možno predísť zubnému kazu a bakteriálnemu zápalu, ktorý môže vyústiť až v stratu zuba. 
 Aplikácia 1-2x týždenne 
 Roztok je určený na aplikáciu na zuby a ďasná. Roztok odlejte do odmerky a namočte v nej zubnú kefku. Zuby a ďasná šetrne vyčistite.       
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť