Starostlivosť o uši pre psov a mačky 100ml PHC

-9 %
Starostlivosť o uši pre psov a mačky 100ml PHC
Prípravok Starostlivosť o uši je určený pre šetrnú starostlivosť vonkajšieho zvukovodu u psa a mačky. Odstraňuje nečistoty a nadmerný maz. Obsahuje olej z čajovníka (Tea tree oil, Kajeput střídavolistý), panthenol a propylénglykol .  Vhodný pre psov i mačky .  Aplikujte psom s previsnutými ušami 4x mesačne, psom sa vzpriamenými ušami a mačkám 1x mesačne alebo podľa potreby.  Roztok na vonkajšie použitie. Vonkajší zvukovod šetrne vytrieť tampónom s naneseným roztokom. Roztokom možno uši i vypláchnuť.       
Prípravok Starostlivosť o uši je určený pre šetrnú starostlivosť vonkajšieho zvukovodu u psa a mačky. Odstraňuje nečistoty a nadmerný maz. Obsahuje ... viac informácií
KódP188878
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH12,01 € s DPH
Bežná cena 13,21 €
Ušetríte 1,20 € 9 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
Prípravok Starostlivosť o uši je určený pre šetrnú starostlivosť vonkajšieho zvukovodu u psa a mačky. Odstraňuje nečistoty a nadmerný maz. Obsahuje olej z čajovníka (Tea tree oil, Kajeput střídavolistý), panthenol a propylénglykol. 
 Vhodný pre psov i mačky. 
 Aplikujte psom s previsnutými ušami 4x mesačne, psom sa vzpriamenými ušami a mačkám 1x mesačne alebo podľa potreby. 
 Roztok na vonkajšie použitie. Vonkajší zvukovod šetrne vytrieť tampónom s naneseným roztokom. Roztokom možno uši i vypláchnuť.       
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť