Sáčky na psie exkrementy ER bez vône 21 rolí

-19 %
Sáčky na psie exkrementy ER bez vône 21 rolí
Vrecká na exkrementy bez vône sú šetrné k životnému prostrediu. Môžete ich používať samostatne alebo so zásobníkom Earth Rated.  Sáčky možno ľahko odtrhnúť, sú veľmi odolné, silné a úplne nepriepustné .  Veľkosť: 33 x 22,9 cm , Balenie: 21 rolí po 15 sáčkoch .  Čo robí tieto sáčky šetrné k životnému prostrediu? , Vrecká Earth Rated v sebe majú špeciálnu prísadu, ktorá spôsobuje, že sa na rozdiel od klasických igelitových vreciek po určitom čase úplne rozloží.  Celá výroba sa tiež riadi prísnymi ekologickými normami a prebytočný materiál pri výrobe vrecúšok je znovu recyklovaný alebo znovu použitý v ďalšej výrobe .  Plné vrecká s exkrementami dávajte do zmiešaného odpadu, nesplachujte ich ani ich nenechávajte voľne ležať. 
Vrecká na exkrementy bez vône sú šetrné k životnému prostrediu. Môžete ich používať samostatne alebo so zásobníkom Earth Rated.  Sáčky možno ľahko ... viac informácií
KódP191657
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH12,61 € s DPH
Bežná cena 15,59 €
Ušetríte 2,98 € 19 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
Vrecká na exkrementy bez vône sú šetrné k životnému prostrediu. Môžete ich používať samostatne alebo so zásobníkom Earth Rated. 
 Sáčky možno ľahko odtrhnúť, sú veľmi odolné, silné a úplne nepriepustné. 
 Veľkosť: 33 x 22,9 cm 
 Balenie: 21 rolí po 15 sáčkoch 
 Čo robí tieto sáčky šetrné k životnému prostrediu? 
 Sáčky Earth Rated v sebe majú špeciálnu prísadu, ktorá spôsobuje, že sa na rozdiel od klasických igelitových vreciek po určitom čase úplne rozloží. 
 Celá výroba sa tiež riadi prísnymi ekologickými normami a prebytočný materiál pri výrobe vrecúšok je znovu recyklovaný alebo znovu použitý v ďalšej výrobe. 
 Plné vrecká s exkrementami dávajte do zmiešaného odpadu, nesplachujte ich ani ich nenechávajte voľne ležať. 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť