ProDen PlaqueOff Dental Bites 150g

ProDen PlaqueOff Dental Bites 150g
PlaqueOff ™ Dental Bites sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa. Podávajú sa ako maškrtu alebo odmena. PlaqueOff ™ je k dostaniu aj ako prášok, ktorý sa n
PlaqueOff ™ Dental Bites sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa. Podávajú sa ako maškrtu alebo ... viac informácií
KódXP05
VýrobceProDen PlaqueOff
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH9,64 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
PlaqueOff ™ Dental Bites sú maškrty pre psov, ktoré
potláčajú zápach z tlamy
redukujú zubný kameň
odstraňujú zubný plak
Ak spozorujete u Vášho psa alebo mačky zápach z papule, je pravdepodobné, že je to spôsobené nedostatočnou starostlivosťou o ústnu hygienu.Na zuboch sa neustále tvorí bakteriálny povlak, tzv. Plak, ktorý musí byť každý deň čistený, aby zuby a ďasná zostali zdravé. Plak, ktorý sa neodstráni, je príčinou zápachu z papule a zubného kameňa.Na rozdiel od žuvacie kosti alebo "tyčiniek" PlaqueOff ™ Dental Bites pôsobí proti tvorbe zubného plaku systematicky v slinách. Prvé známkou zlepšenie ústnej hygieny u psov a mačiek, ktorí dostávajú PlaqueOff ™ Dental Bites, je vymiznutie zápachu z papule.Časom si všimnete, že aj existujúce zubný kameň je porézny a postupne sa stráca.Dental Bites obsahujú špeciálne morskú riasu, ktorej použitie je patentované a jej priaznivé účinky boli preukázané štúdiami. Dental Bites sú patentovanou inovácií prípravku PlaqueOff ™ a sú pre psy a mačky chutné. Dental Bites Vám pomôžu ľahko a efektívne zlepšiť ústnu hygienu Vášho psa alebo mačky!
PlaqueOff ™ Dental Bites sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa.Podávajú sa ako maškrtu alebo odmena. PlaqueOff ™ je k dostaniu tiež ako prášok, ktorý sa nasype priamo na kŕmenie.Tieto dva výrobky môžete medzi sebou dobre kombinovať.
Dávkovanie (balenie 60 g): Pes / mačka s hmotnosťou do 10 kg: 4-8 Dental Bites za deň.
Dávkovanie (balenie 150 g): Pes s hmotnosťou 10 až 25 kg: 2-4 Dental Bites za deň.Pes s hmotnosťou viac ako 25 kg: 4-5 Dental Bites za deň.
Viac informácií o zubnom kameni a zápalu ďasien

Dbajte na to, aby Váš pes či mačka mali stály prístup k čerstvej vode.
Jedno balenie vydrží na dobu užívania približne 1-2 mesiace v závislosti na veľkosti zvieraťa.
Zloženie: Riasa Ascophyllum nodosum, pšenica, kukurica, ryža, jačmeň, otruby, živočíšny hydinový tuk, hydrolyzované živočíšne bielkoviny z ošípaných a hydiny.Obsah energie v 1 ks Dental Bites pre menšie psy a mačky: 0,83 kalórie, v 1 ks Dental Bites pre väčšie psy: 3,3 kalórie.
Doplnkové látky: Prírodné antioxidanty z rozmarínového extraktu.Neobsahuje žiadne pridané konzervačné látky alebo farbivá.
Všetky látky používané pri výrobe prípravku PlaqueOff Dental Bites sú v biokvalite.
Morská riasa Ascophyllum nodosum (D1070 ™) U morské riasy Ascophyllum nodosum bol preukázaný revolučný účinok na baktérie v tlame, ktoré spôsobujú zápach tlamy, zubný plak, zubný kameň a krvácanie ďasien.V prípravkoch PlaqueOff ™ je riasa Ascophyllum nodosum pestovaná v čistých severských moriach pri pobreží Nórska a Islandu.Riasy sú schválené WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), FDA (Americký ústav pre kontrolu potravín a liečiv) a FAO (Organizácia Spojených národov pre potraviny a poľnohospodárstvo). Schválené ako GRAS (všeobecne klasifikované ako bezpečné).

Spôsob použitia: PlaqueOff ™ Dental Bites podávajte Vášmu psovi alebo mačke ako maškrtu.
Dĺžka užívania: Prípravok by sa mal podávať pravidelne podľa odporúčaného dávkovania, inak sa problémy so zubným povlakom a kameňom znovu navrátia.
Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste.Obal opätovne uzavrite. Skladujte mimo dosahu detí.
Veľkosť balenia: 60 g (cca 200 kroketek po 0,3 g) a 150 g (cca 140 kroketek po 1,1 g)
Výrobca: SDC SweDenCare AB, Medeon Science Park, SE-205 12 Malmö, Švédsko
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť