Postroj Hurtta Weekend Warrior koralový camo 60-80cm

Postroj Hurtta Weekend Warrior koralový camo 60-80cm
 Pri používaní postrojov je najväčší tlak sústredený na oblasť hrudníka psa. Konštrukcia a polstrovaná štruktúra postroje Weekend Warrior tlak rovnomerne rozdeľujú a nastaviteľné krčnej a hrudnej popruhy, rovnako ako jedinečný dizajn, zaisťujú vynikajúci komfort. Vzhľadom k západkovým uzáverom na hrudnom popruhu sa postroj ľahko nasadzuje, bez toho aby ste museli zdvíhať psovi predné nohy.  Povrchový materiál postroje je z mäkkého a odolného polyesteru, ktorý sa ľahko udržujte v čistote. Materiál podšívky je priedušný a pohodlný, takže sa pes nepotí. Vďaka polstrovanie na zadnom dielu je postroj stabilnejší. Chrbtový diel má tiež našitou rukoväť, za ktorú môžete psa v prípade potreby rýchlo zachytiť .  - Povrchová látka: 100% PES / 2 mm EVA polstrovanie , - Materiál podšívky: 100% PES 3D , - Reflexné pásky 3M, svietivosť 500 cd / (lx / m2) , - 3M reflexné tlač, svetelná intenzita 450 cd (lx / m2) , - Západkové uzávery a pracky z odolného nylonu , - Tkané pásky z nylonu odolného proti opotrebeniu , - Kovové časti vyrobené z odolnej nerezovej ocele , - Miesto pre vloženie kontaktných údajov majiteľa , - Tkaniny sú preukázané ako bezpečné a bez škodlivých látok podľa Öko -Tex Standard 100 , - Pevnosť v ťahu postroja bola testovaná v laboratóriu v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1 a spĺňa požiadavky na silu nastavenej pre postroja .  Dostupné veľkosti: , Veľkosť Váha psa Odporúčaná plemená , 40-45cm 0-8kg Trpasličí pinč, Ruský toy, Toy pudel, Tibetský španiel , 45-60cm 5-15kg Jack Russell teriér, Trpasličí pudel, Šeltia, Bišónik , 60-80cm 10 -30kg Romaňolský vodný pes, Írsky jemnosrstý teriér, Bígl, Kanadský retríver, Border kólia , 80-100cm 30-50kg Labradorský retriever, Zlatý retriever, Bradáč veľký, Boxer .   
 Pri používaní postrojov je najväčší tlak sústredený na oblasť hrudníka psa. Konštrukcia a polstrovaná štruktúra postroje Weekend Warrior tlak ... viac informácií
KódP190007
VýrobceHurtta
Dostupnosť:
???
Vaša cena na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Podobné produkty
PopisDiskusia
 Pri používaní postrojov je najväčší tlak sústredený na oblasť hrudníka psa. Konštrukcia a polstrovaná štruktúra postroje Weekend Warrior tlak rovnomerne rozdeľujú a nastaviteľné krčnej a hrudnej popruhy, rovnako ako jedinečný dizajn, zaisťujú vynikajúci komfort. Vzhľadom k západkovým uzáverom na hrudnom popruhu sa postroj ľahko nasadzuje, bez toho aby ste museli zdvíhať psovi predné nohy. 
 Povrchový materiál postroja je z mäkkého a odolného polyesteru, ktorý sa ľahko udržujte v čistote. Materiál podšívky je priedušný a pohodlný, takže sa pes nepotí. Vďaka polstrovanie na zadnom dielu je postroj stabilnejší. Chrbtový diel má tiež našitou rukoväť, za ktorú môžete psa v prípade potreby rýchlo zachytiť. 
 - Povrchová látka: 100% PES / 2 mm EVA polstrovanie 
 - Materiál podšívky: 100% PES 3D 
 - Reflexné pásky 3M, svietivosť 500 cd / (lx / m2) 
 - 3M reflexné tlač, svetelná intenzita 450 cd (lx / m2) 
 - Západkové uzávery a pracky z odolného nylonu 
 - Tkané pásky z nylonu odolného proti opotrebeniu 
 - Kovové časti vyrobené z odolnej nerezovej ocele 
 - Miesto pre vloženie kontaktných údajov majiteľa 
 - Tkaniny sú preukázané ako bezpečné a bez škodlivých látok podľa Öko-Tex Standard 100 

 - Pevnosť v ťahu postroja bola testovaná v laboratóriu v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1 a spĺňa požiadavky na silu nastavenej pre postroja. 
 Dostupné veľkosti: 
 Veľkosť Váha psa Odporúčaná plemená 
 40-45cm 0-8kg Trpasličí pinč, Ruský toy, Toy pudel, Tibetský španiel 
 45 -60cm 5-15kg Jack Russell teriér, Trpasličí pudel, Šeltia, Bišónik 
 60-80cm 10-30kg Romaňolský vodný pes, Írsky jemnosrstý teriér, Bígl, Kanadský retríver, Border kólia 
 80- 100cm 30-50kg Labradorský retriever, Zlatý retriever, Bradáč veľký, Boxer 
                                                                                                                                                                                                                                                                                            
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť