Podstielka Catsan 10l

-19 %
Catsan Hygienické stelivo ponúka vašej mačke pelech podstielky, ktorý bude vždy čistý a hygienický rovnako ako dokonale ochránený pred nepríjemným zápachom.  Unikátna minerálne granule zložené z prírodného vápencového a kremenného piesku pohlcujú vlhkosť ako špongia. A patentovaná prevencia zápachu zamedzí množeniu baktérií a klamania zápachu (v porovnaní s bežnou odľahčenou podstielkou založenú na mineráloch) 3x účinnejšie než bežné stelivo pre mačky *.  Catsan Hygienické stelivo je bez farbív a azbestu . 
Catsan Hygienické stelivo ponúka vašej mačke pelech podstielky, ktorý bude vždy čistý a hygienický rovnako ako dokonale ochránený pred nepríjemným ... viac informácií
KódP189626
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH9,28 € s DPH
Bežná cena 11,41 €
Ušetríte 2,13 € 19 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
Catsan Hygienické stelivo ponúka vašej mačke pelech podstielky, ktorý bude vždy čistý a hygienický rovnako ako dokonale ochránený pred nepríjemným zápachom. 
 Unikátna minerálne granule zložené z prírodného vápencového a kremenného piesku pohlcujú vlhkosť ako špongia. A patentovaná prevencia zápachu zamedzí množeniu baktérií a klamania zápachu (v porovnaní s bežnou odľahčenou podstielkou založenú na mineráloch) 3x účinnejšie než bežné stelivo pre mačky *. 
 Catsan Hygienické stelivo je bez farbív a azbestu. 
  
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť