Podložka absorpčná pre psov Aiko Soft Care 60x58cm 14ks

Podložka absorpčná pre psov Aiko Soft Care 60x58cm 14ks
AIKO Soft Care - hygienická podložka pre šteňatá, staršie psy trpiace inkontinenciou alebo pre psy v rekonvalescencii.
AIKO Soft Care - hygienická podložka pre šteňatá, staršie psy trpiace inkontinenciou alebo pre psy v rekonvalescencii. ... viac informácií
KódP213483
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH3,36 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
AIKO Soft Care - hygienická podložka pre šteňatá, staršie psy trpiace inkontinenciou alebo pre psy v rekonvalescencii. Super absorpčné vlastnosti a jednoduché použitie 5-vrstvovej podložky. Žiadne kvapky – žiadne úniky – chránia vaše podlahy – regulácia zápachu – rýchle schnutie. Používajte absorbujúcu stranu podložky ako vrchnú. Nedopustite, aby váš pes hrýzol, trhal či jedol podložku. Aby sa zabránilo riziku udusenia, uchovávajte tento tovar mimo dosahu detí! 
 
Ako naučiť psa na používanie hygienickej podložky AIKO SOFT CARE? 
Podložku položte na zem absorbujúcou stranou smerom nahor. Položte na ňu vášho psa vtedy, ak si myslíte, že má urobiť svoju potrebu. Pochváľte svojho miláčika, pokiaľ ju urobí na podložku. Pokiaľ odíde z podložky, tak ho treba priviesť čo najskôr späť a pochváliť ho. Po 1 týždni opakovaného výcviku, bude už váš pes vedieť, že urobiť potrebu má na podložku. Nedávajte ju na iné miesto, než je už zvyknutý. Presunom podložky na iné miesto, ho iba pomýlite. 3. Pokiaľ váš pes je už zvyknutý urobiť svoju potrebu na podložku, treba ho začať trénovať, aby robil potrebu vonku. Akonáhle si tento zvyk osvojí, už nemusíte túto podložku používať. 5 vrstiev vytvára 1 ideálnu podložku: 1. vrstva - netkaná vrstva pomáha odolnosti proti trhaniu. 2. vrstva - prešívaná tkanivová vrstva pre spoľahlivú absorpciu netesností. 3. vrstva - superabsorpčný polymér a vlnená buničina na zachytávanie tekutín. 4. vrstva - termoplastická vrstva na ochranu pred presakovaním a ochranu podláh. 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť