Krmivo pre ryby KOI Senior 4kg

Krmivo pre ryby KOI Senior 4kg
Kompletné krmivo pre koi kapry nad 25cm. Návod ako správne kŕmiť: Krmivo je určené pre celoročné kŕmenie. Dôležité je sledovať teplotu vody, pretože ryby sú studenokrvné (stejnotepelné) organizmy a ich metabolická aktivita je priamo závislá
Kompletné krmivo pre koi kapry nad 25cm. Návod ako správne kŕmiť: Krmivo je určené pre celoročné kŕmenie. Dôležité je sledovať teplotu vody, pretože ... viac informácií
KódP14714
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH33,02 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Výživovo kompletné krmivo vyrobené z najakostnejšie surovín dodáva všetky potrebné látky pre zdravie rast, zvýšenie imunity a krásne vyfarbenie. Receptúra ??je vytvorená priamo pre KOI kapry. Krmivo je vyvážené, tak aby ryby využili všetko, bez zbytočného odpadu, ktorý by zaťažoval filtráciu a znečisťoval jazierko. Receptúra ??bola tvorená pre dosiahnutie výbornej kondície, zdravotné odolnosti a optimálneho rastu. Ryby kŕmené našim krmivom nemajú nadmerne zaťažované pečeň a obličky, a preto nedochádza k autointoxikácii rýb pri poklese teploty vody v jazeru.

Návod ako správne kŕmiť:
Krmivo je určené pre celoročné kŕmenie.Dôležité je sledovať teplotu vody, pretože ryby sú studenokrvné (stejnotepelné) organizmy a ich metabolická aktivita je priamo závislá na teplote okolia. U KOI platí, že menej je viac.  
Pri teplotách 10 - 15 ° C stačí raz až dvakrát týždenne. 
V mesiacoch keď je teplota vody nad 15 ° C kŕmime raz denne, najlepšie v rovnakom čase. 
U teplôt 20-25 ° C sú KOI najaktívnejšie a môžeme kŕmiť ad libitum (koľko sami skonzumujú).Nad 28 ° C ryby prestaneme kŕmiť. Kŕmime v malých dávkach, aby ryby strávil v všetky plávajúce krmivo. V prípade nemožnosti kŕmenie z dôvodu napríklad dovolenky ryby nedokrmujeme (naše jazierko ako zdravý biotop dodá určité množstvo prirodzenej potravy samo).

Kŕmna dávka: Jedna denná kŕmna dávka zodpovedá 1,5% až 2% hmotnosti rybie osádky (jeden kilogramový kapor v kŕmnej dávke by mal prijať 15 až 20 gramov krmiva)
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@rajkrmiv.sk

 

Novinky

 

Anketa

Jakého dopravce preferujete ?
Hlasovalo 3904 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.