Dermilen šampón 150ml

Dermilen šampón 150ml
Dermilen šampón 150ml je veterinárny hypoalergénny šampón pre psy a mačky so silným čistiacim efektom.
Dermilen šampón 150ml je veterinárny hypoalergénny šampón pre psy a mačky so silným čistiacim efektom. ... viac informácií
Kód1284632525
VýrobceVétoquinol
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH17,46 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Dermilen je veterinárny hypoalergénny šampón pre psov a mačky so silným čistiacim efektom, zabraňuje nežiaducemu vysúšaniu pokožky a udržuje kožu a srsť hebkú, pružnú a lesklú.

Dermilen šampón je doporučený v prípade citlivosti na bežné šampóny , u zvierat s vysoko citlivou a suchou kožou av prípade časté frekvencie používaní šampónu. Používa sa tiež ako doplnková terapia alergických kožných ochorení.

PoužitíšamponuDermilen:

Ako základný šampón u psov a mačiek, u ktorých bola preukázaná alergia na bežné šampóny, ako doplnková terapia v zmysle prevencie sekundárnych kožných ochorení.

Spôsob použitíšamponuDermilen:

Dermilen nanášame na vlhkú srsť v malých dávkach a dobre premasírujeme do vytvorenia peny. Pri silne znečistenej či suchej koži zvýšime dávky šampónu alebo opakovane po opláchnutí srsti aplikujeme ďalšiu dávku šampónu. Oplachujeme vždy dostatočným množstvom vlažnej vody. Frekvencia používania Dermilenu je daná aktuálnou potrebou a ďalšími požiadavkami na pomocnú terapiu.

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť