Klietka škrečok Rody 3 TRIO červená 41x27x53cm Zolux

-9 %
Klietka škrečok Rody 3 TRIO červená 41x27x53cm Zolux
Nová rada klietok RODY 3 pre malé hlodavce v novom dizajne s inovovaným dnom a horným okrajom. Klietky sú vyrobené z transparentného plastu v ľahkom šedom tónovanie a ich súčasťou je bohaté príslušenstvo v 4 trendy farbách (biela, modrá, žltá, červená) .  Klietka RODY 3 Trio má 3 úrovne a príslušenstvo: 2x kolotoč, 1 napájačka, 2x miska, 1 domček, 7 dielov pre zostavenie tunela, 4 krytky otvorov .  Klietky ponúkajú dostatočný obývací a hrací priestor pre domácich miláčikov, ktorý možno pomocou otvorov pripojiť na ďalšie klietky (ďalšie komponenty je potrebné dokúpiť). Vďaka transparentnému prevedenie klietky je možné miláčikmi pri všetkých činnostiach sledovať ..        
Nová rada klietok RODY 3 pre malé hlodavce v novom dizajne s inovovaným dnom a horným okrajom. Klietky sú vyrobené z transparentného plastu v ľahkom ... viac informácií
KódP184503
VýrobceZolux
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH57,56 € s DPH
Bežná cena 63,32 €
Ušetríte 5,76 € 9 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
Nová rada klietok RODY 3 pre malé hlodavce v novom dizajne s inovovaným dnom a horným okrajom. Klietky sú vyrobené z transparentného plastu v ľahkom šedom tónovanie a ich súčasťou je bohaté príslušenstvo v 4 trendy farbách (biela, modrá, žltá, červená). 
 Klietka RODY 3 Trio má 3 úrovne a príslušenstvo: 2x kolotoč, 1 napájačka, 2x miska, 1 domček, 7 dielov pre zostavenie tunela, 4 krytky otvorov 
 Klietky ponúkajú dostatočný obývací a hrací priestor pre domácich miláčikov, ktorý možno pomocou otvorov pripojiť na ďalšie klietky (ďalšie komponenty je potrebné dokúpiť). Vďaka transparentnému prevedenie klietky je možné miláčikmi pri všetkých činnostiach sledovať. 
         
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť