Klietka škrečok Rody 3 SOLO biela 41x27x28cm Zolux

-9 %
Klietka škrečok Rody 3 SOLO biela 41x27x28cm Zolux
Nová rada klietok RODY 3 pre malé hlodavce v novom dizajne s inovovaným dnom a horným okrajom. Klietky sú vyrobené z transparentného plastu v ľahkom šedom tónovanie a ich súčasťou je bohaté príslušenstvo v 4 trendy farbách (biela, modrá, žltá, červená) .  Klietka RODY 3 Solo má jednu úroveň vrátane nevyhnutného príslušenstva: 1 kolotoč, 1 napájačka, 1 miska, 1 domček, 2 diely pre zostavenie tunela, 2 krytky otvorov .  Klietky ponúkajú dostatočný obývací a hrací priestor pre domácich miláčikov, ktorý možno pomocou otvorov pripojiť na ďalšie klietky (ďalšie komponenty je potrebné dokúpiť). Vďaka transparentnému prevedenie klietky je možné miláčikmi pri všetkých činnostiach sledovať .    
Nová rada klietok RODY 3 pre malé hlodavce v novom dizajne s inovovaným dnom a horným okrajom. Klietky sú vyrobené z transparentného plastu v ľahkom ... viac informácií
KódP184498
VýrobceZolux
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH35,54 € s DPH
Bežná cena 39,09 €
Ušetríte 3,55 € 9 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
Nová rada klietok RODY 3 pre malé hlodavce v novom dizajne s inovovaným dnom a horným okrajom. Klietky sú vyrobené z transparentného plastu v ľahkom šedom tónovanie a ich súčasťou je bohaté príslušenstvo v 4 trendy farbách (biela, modrá, žltá, červená). 
 Klietka RODY 3 Solo má jednu úroveň vrátane nevyhnutného príslušenstva: 1 kolotoč, 1 napájačka, 1 miska, 1 domček, 2 diely pre zostavenie tunela, 2 krytky otvorov 
 Klietky ponúkajú dostatočný obývacia a hracie priestor pre domácich miláčikov, ktorý možno pomocou otvorov pripojiť na ďalšie klietky (ďalšie komponenty je potrebné dokúpiť). Vďaka transparentnému prevedenie klietky je možné miláčikmi pri všetkých činnostiach sledovať. 
     
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť