Hrablo FURminator FURflex pre mačky

Hrablo FURminator FURflex pre mačky
Hrablo FURminator FURflex pre mačky
Hrablo FURminator FURflex pre mačky
FURminator FURflex vyčesávacia hrablo L pre mačky. FURminator FURflex hrablo je určené na vyčesávanie podsady, nereže a nepoškodzuje srsť. Dĺžka vyčesávacia hrany 6,7 cm, pre mačky s hmotnosťou nad 4,5 kg.  Rôzne varianty v ponuke.
FURminator FURflex vyčesávacia hrablo L pre mačky. FURminator FURflex hrablo je určené na vyčesávanie podsady, nereže a nepoškodzuje srsť. Dĺžka ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0164490
VýrobceFURminator
PopisDiskusia
FURminator FURflex vyčesávacia hrablo L pre mačky.

FURminator FURflex hrablo je určené na vyčesávanie podsady, nereže a nepoškodzuje srsť.
Zahnutý tvar vyčesávacia hrany pre ešte väčšie pohodlie a výkon. Oceľové ostrie účinne prečeše aj najspodnejšej vrstvy srsti a vyčeše srsť rýchlejšie a lepšie. Vhodné pre krátku aj dlhú srsť. Pri pravidelnom používaní redukuje pĺznutie o viac ako 90%. Pomocou vysúvacieho tlačidla (FURejector button) ľahko vyčistíte prístroj od vyčesané srsti. Ergonomická rukoväť umožňuje jednoduchú manipuláciu s hrablo. Pomocou technológie FURmLock ™ bezpečne pripevníte na rukoväť vyčesávacia hlavu FURflex ™. Pevne k sebe stlačte hlavu a rukoväť, kým hlava bezpečne nezapadne na správne miesto. Pre použitie so všetkými hlavami systému FURflex (hlavy na vyčesávanie, starostlivosť o srsť a zber chlpov).

Návod na použitie: uistite sa, že vaša mačka má čistú a úplne suchú srsť. Pred použitím nástroja vykonajte dôkladnú prehliadku vášho zvieraťa, a ak nájdete akékoľvek spleti chlpov, chumáče splstnatené srsti, zranenia, modriny, pomliaždeniny, odreniny a pod., Nepoužívajte FURminator FURflex a navštívte odborný salón pre mačky, alebo požiadajte o konzultáciu veterinárneho lekára. Jemne priložte hrablo a ťahajte ním v smere rastu srsti. Používajte jemné dlhé ťahy a vyhnite sa opakovaným ťahom na rovnakom mieste. V citlivých oblastiach (brucha, nôh, genitálií a análneho otvoru) postupujte obzvlášť jemne a na hrablo netlačte. Hlboké a hrubé vyčesávanie môže spôsobiť začervenanie a podráždenie kože. Ak zistíte akékoľvek červenanie či iné podráždenie, okamžite s vyčesávaním prestaňte. Odstráňte vyčesané chlpy zo zubov hrable pomocou vysúvacieho tlačidla (FURejector button).
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť