Protexin Professional plv 50x5g

Protexin Professional plv 50x5g
Protexin Professional plv 50x5g je vhodný predovšetkým pre mláďatá cicavcov a vtákov pre podporu správneho trávenia a na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti.
Protexin Professional plv 50x5g je vhodný predovšetkým pre mláďatá cicavcov a vtákov pre podporu správneho trávenia a na posilnenie prirodzenej ... viac informácií
Kód1283857046
VýrobceProtexin
Dostupnosť:
vypredané
Vaša cena s DPH99,73 € s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Podobné produkty
PopisDiskusia
Protexin Professional plv 50x5g bol vyvinutý pre kontinuálne použitie, pre podporu správneho zažívanie a pre posilnenie prirodzenej obranyschopnosti predovšetkým v období zvýšeného stresu . Prípravok je rozbuškou v sáčkoch o obsahu 5g. Sáčky umožňujú pohotovú aplikáciu v rôznych situáciách. Pre rýchle osídlenie črevného traktu prospešnými mikroorganizmami v priebehu tráviacich porúch a po liečbe antibiotikami. Prípravok bol vyvinutý pre kontinuálne používanie u všetkých spoločenských zvierat pre podporu zažívania, pre posilnenie prirodzenej obranyschopnosti, v čase rekonvalescencie.


Protexin Professional plv 50x5g je vysoko koncentrovaný, rozpustný prášok k rýchlemu obnoveniu mikroflóry čreva. Je vhodný predovšetkým pre mláďatá cicavcov a vtákov.

Protexin Professional plv 50x5g
Prípravok bol vyvinutý pre kontinuálne použitie, pre podporu správneho trávenia a na posilnenie prirodzenej obranyschopnosti predovšetkým v období zvýšeného stresu. Prípravok je rozbuškou v sáčkoch o obsahu 5g. Sáčky umožňujú pohotovú aplikáciu v rôznych situáciách.

Indikácie Protexin Professional plv 50x5g:

Pre rýchle osídlenie črevného traktu prospešnými mikroorganizmami v priebehu tráviacich porúch a po liečbe antibiotikami . Prípravok bol vyvinutý pre kontinuálne používanie u všetkých spoločenských zvierat pre podporu zažívania, pre posilnenie prirodzenej obranyschopnosti, v čase rekonvalescencie. Je vhodný predovšetkým pre mláďatá cicavcov a vtákov.

Dávkovanie Protexin Professional plv 50x5g:

1g na zviera (bez ohľadu na veľkosť) denne.
Aplikácia je vhodná v pitnej vode, na krmivo alebo v mlieku a mliečne náhražke. V rozpustenom stave spotrebujte do 12 hodín.

Zloženie Protexin Professional plv 50x5g:

dextróza, probiotikum
Účinná doplnková látka: Enterococcus faecium kmeň 2x1011 CFU/kg (NCIMB 10415), EC No. 13

Balenie Protexin Professional plv 50x5g:

50 sáčkov po 5g

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť