Hill´s

Značky: Hill´s
Zobrazit:
PriceFilterView.CenaDostupnost
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zobraziť podľa:189 produktov
Hill 'Can. K / D + Mobility Dry 5kg
Suché granulové krmivo
skladom
54,06 €
Hill 'Can. K / D + Mobility Dry 12kg
Suché granulové krmivo
skladom
91,72 €
Hill 'Can. K / D Dry 12kg new
Suché granulové krmivo vytvorené veterinári pre podporu psov s ochorením obličiek.
vypredané
82,67 €
Hill 'Can. K / D Early Stage 1,8kg
Suché granulové krmivo
skladom
20,57 €
Hill 'Can. K / D Early Stage 5kg
Suché granulové krmivo
vypredané
46,94 €
Hill 'Can. K / D Early Stage 12kg
Suché granulové krmivo
vypredané
83,39 €
Hill 'Can. W / D Dry 12kg new
Je vhodná pre dospelých psov, ktorí sú menej aktívne alebo kastrované, je tiež určená na prevenciu opätovného získania nadváhy po úspešnom zníženie váhy.
vypredané
88,11 €
Hill 'Can. C / D konz. Chicken stew 354g
-11 %
Klinicky overené krmivo Hill 'Prescription Diet bojuje s urinálními problémami (zdravotné komplikácie spojené s močovým mechúrom), ktoré môžu byť veľmi bolestivé.  Vysoko kvalitné zloženie je založené na vedecky vyvinutom komplexu živín. Ten má pozitívny vplyv na podporu močového zdravie psa a zníženie rizika tvrobu struvitu a oxalátům. Vlhké krmivo Urinary Care obsahuje okrem duseného kuracieho mäsa a zeleniny aj antioxidanty, ktoré neutralizujú voľné radikály. Celkovo sa krmivo snaží o rozpustení kameňov a zníženie recidívy (opätovný výskyt kameňov). Zloženie konzervy je skvelé pre dospelých psov trpiacich zdravotnými problémy týkajúce sa močenia.  Výhody konzervy Hill 'Urinary Care s kuracím mäsom a zeleninou: , špeciálne navrhnuté proti struvitům a oxalátům , starostlivosť o vylučovací sústavu , jemne varené kúsky kurčiat (vysoko kvalitné bielkovina) , starostlivo vybrané prírodné ingrediencie , klinicky overená výživa (po ukončení procesu chudnutia nenastane jo-jo efekt = pes znovu nenaberá na pôvodnú váhu) , nízky obsah sodíka , kontrolovaná hladina tuku, horčíka, fosforu a vápnika , obnova a posilnenie okolia močového mechúra , obohatené o antioxidanty , Zloženie: Voda, kuracie mäso, bravčová pečeň, mrkva , ryža, zelený hrášok, kukuričný škrob, sušená celulóza, sójový olej, alginát draselný, pšeničný glutén, chlorid vápenatý, guarová guma, vápnik, vitamíny (prísada vitamínu E, tiamín mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, niacinový prípravok, pantotenát vápnika, vitamín B12 doplnok , biotín, riboflavinový prípravok, doplnky vitamínu D3, kyselina lis tová), tripolyfosfát sodný, cholín chlorid, (Oxid zinočnatý, síran železnatý, síran manganatý, síran meďnatý, jodičnan vápenatý), L-karnitín, beta-karotén.  Nie je určené pre: Mačky, šteňatá, gravidné alebo dojčiace sučky. Psy, ktorým sú súčasne podávané acidifikátory moču. Psy s: nestruvitovou urolitiázou, hyperlipidémiou alebo pankreatitídu (aj v anamnéze alebo so zvýšeným rizikom pankreatitída).
skladom
3,88 €
Hill 'Can. K / D konz. Chicken & Vegetable stew 354g
-9 %
INDIKÁCIE: , Ochorenie obličiek (zlyhanie obličiek alebo poškodenie obličiek) , Skoré srdcové ochorenia , NIE JE URČENÉ PRE: , Mačky.  Šteňatá.  Gravidné alebo dojčiace suky.  Psy sa struvitovou urolitiázou.  Psy hyperlipidémiou alebo s pankreatitída, psy s pankreatitída v anamnéze alebo so zvýšeným rizikom rozvoja pankreatitída, popr. pre psov so zvýšeným rizikom rozvoja pankreatitída.  DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE , Klinicky testované - ak je diéta Canine k / d podávaná v skorom štádiu ochorenia obličiek, redukuje progresiu ochorenia.  Klinicky testované - psy, kŕmenie Canine k / d, vykazujú signifikantne menej klinických príznakov a prežívajú dvakrát dlhšie ako psy, kŕmenie bežnou stravou.  Ostatné produkty na zváženie: , Pre psov s pokročilým zlyhaním obličiek: Prescription Diet ™ Canine u / d ™.  Pre psov so stredne / pokročilým štádiom ochorenia srdca a so srdcovým zlyhaním: Prescription Diet ™ Canine h / d ™.  KLADNÉ ÚČINKY , Bielkoviny , Vysoká kvalita a znížený obsah , Redukuje hromadeniu toxických produktov bielkovín pri zachovaní esenciálnych nárokov na množstvo bielkovín.  Nebielkovinové kalórie , Zvýšený obsah , Zaisťuje dostatok energie, predchádza katabolizmu bielkovín.  Fosfor , Znížený obsah , Spomaľuje progresiu ochorenia obličiek.  Pufrovací schopnosť diéty , Zvýšená , Pomáha znižovať metabolickú acidózu.  Šetrí záťaž svalov.  Sodík , Znížený obsah , Kontroluje hypertenziu.  Spomaľuje progresiu ochorenia obličiek.  Obmedzuje retenciu tekutín v skorých fázach ochorenia srdca.  Rozpustná vláknina , Zvýšený obsah , Znižuje spätné vstrebávanie amoniaku v čreve.  Znižuje urémiu.  Vitamíny B-komplex , Zvýšený obsah , Nahrádza ich zvýšené straty močom v dôsledku polyúria.  Špeciálna antioxidačná formula , Pridaná , Redukuje oxidatívne poškodenie buniek a tým podporuje funkciu obličiek.
skladom
4,33 €
Hill 'Can. konz. SP Light Adult Chicken 370g
-16 %
Jemná paštéta s kuracím mäsom pre psov vo veku 1-6 rokov, ktorí potrebujú menej kalórií (tj. Psi menej aktívne, kastrované alebo inak náchylní k nadváhe)
vypredané
2,55 €
Hill 'Can. konz. SP Mature Adult Chicken 370g
-3 %
Jemná paštéta s kuracím mäsom pre starších psov (od 7 rokov)
skladom
2,59 €
Hill 'Can. konz. SP Per.Weight Adult Chicken & Veg 370g
-11 %
Dusené kúsky s kuraťom a pridanou zeleninou - stew pre dospelých psov so špeciálnym zložením pre udržanie hmotnosti a podporu zdravej váhy
vypredané
2,80 €
Hill 'Can. konz. SP Puppy Chicken 370g
-3 %
Jemná paštéta s kuracím mäsom pre šteňatá do 1.rok
skladom
2,55 €
Hill 'Can.Dry SP Adult Large Lamb & Rice 14kg
Suché granulové krmivo s jehnčím a ryžou pre psov veľkých plemien (1-6let s ideálnou váhou nad 25kg)
skladom
70,02 €
Hill 'Can.Dry SP Adult Medium Tuna & Rice 12kg
-5 %
Suché krmivo s tuniakom a ryžou pre dospelých psov stredných plemien vo veku 1-6 rokov. Podporuje imunitu, zdravé trávenie a svalovú hmotu u dospelých psov.
skladom
60,06 €
Hill 'Can.Dry SP H.Mobility Adult Large Chicken 14kg
Suché granulové krmivo s kuracím pre dospelých psov veľkých plemien, podporujúce zdravie kĺbov pre aktívny život.
skladom
76,38 €
Hill 'Can.Dry SP H.Mobility Adult Medium Chicken14kg
Suché granulové krmivo s kuracím pre dospelých psov stredných plemien, podporujúce zdravie kĺbov pre aktívny život.
vypredané
76,38 €
Hill 'Can.Dry SP Light Adult Small & Mini Chicken 6kg
-8 %
Suché nízkokalorické krmivo s kuracím pre dospelých psov malých plemien, vo veku 1-6 rokov, ktorí v dospelosti vážia do 10kg.
vypredané
39,40 €
Hill 'Can.Dry SP Mature Adult 6+ Large Chicken 18kg
Suché granulové krmivo s kuracím mäsom pre staršie psy veľkých plemien
skladom
82,43 €
Hill 'Can.Dry SP mature Adult7 + Light Med.Chicken14kg
Suché krmivo predstavuje presne vyváženú výživu pre menej aktívne staršie psy, ktorí potrebujú nízkokalorické krmivo pre zachovanie zdravej váhy a životného štýlu.
skladom
70,33 €
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky
alebo emailom.
+420 774 742 123
info@rajkrmiv.sk

 

Novinky

 

Anketa

Jakého dopravce preferujete ?
Hlasovalo 3251 ľudí

Chcete ako prvý vedieť o novinkách a akciách?
Prihláste sa k odberu.