Feromonový obojok nurtureCALM pre psov 55cm 1ks

Feromonový obojok nurtureCALM pre psov 55cm 1ks
Feromonový obojok pre psov, upravuje problémové správanie. Upokojujúci obojok pre psov a šteňatá s vôňou harmančeka a levandule.
Feromonový obojok pre psov, upravuje problémové správanie. Upokojujúci obojok pre psov a šteňatá s vôňou harmančeka a levandule. ... viac informácií
KódP209779
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH10,19 € s DPH
PopisDiskusia
Obojok pomáha bojazlivým psom alebo pri stresových situáciách (strach z odlúčenia, ohňostroje, búrky, návštevy, nový člen rodiny, návštevy veterinára, cestovanie). Obojok napodobňuje feromón, ktorý vytvára sučky na upokojenie svojich šteniat. Psy sú schopní rozpoznať tieto feromóny počas celého života. Obojok predstavuje prírodnú cestu, ako pomôcť psom, aby sa lepšie vyrovnali s novou či stresovou situáciou. 
Použitie: Nasaďte psovi obojok okolo krku tak, aby to bolo pre neho pohodlné. Obojok musí byť upevnený voľne, aby psa neškrtil a zároveň tak, aby ho nemohol ľahko zložiť z krku. Po otvorení sa na obojku môže vyskytnúť prebytok púdru, ktorý môže opadať. Tento prebytok nie je nijako pre zviera škodlivý a účinok obojku neznižuje. Nastavte ho tak, aby bol voľný približne na dva prsty. Ponechajte asi 2-3 cm obojku za sponou a zvyšnú časť obojku odstrihnite. Po nasadení obojku si umyte ruky. Doba účinnosti jedného obojku je 30 dní. 
Upozornenie: Zložte obojok pred šampónovaním a znovu ho nasaďte, až keď je srsť suchá. Nepoužívajte obojok v prípade rozsiahleho poškodenia kože. Feromonový obojok nie je farmaceutickým výrobkom. Zloženie: Feromóny 0,02%, Ostatné-polymér 99,98%
             
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: