C-11 Complex na ochranu chrupavky 60tbl

C-11 Complex na ochranu chrupavky 60tbl
podpora prirodzené imunitnej odpovede s protinádorovým efektom Riešenie pre komplexné problém, pre vývoj kĺbov šteniat, pre regeneráciu poranených, operovaných a poškodených chrupaviek, pre tvorbu kĺbovej tekutiny, pre stavbu kĺbových šliac
podpora prirodzené imunitnej odpovede s protinádorovým efektom Riešenie pre komplexné problém, pre vývoj kĺbov šteniat, pre regeneráciu poranených, ... viac informácií
KódP13943
VýrobceLAVET
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH25,00 € s DPH
PopisDiskusia
INTEGROVANÉ ZLOŽENIE - KOMBINÁCIA 11 ÚČINNÝCH ZLOŽIEK
Riešenie pre komplexné problém
• pre vývoj kĺbov šteniat
• pre regeneráciu poranených, operovaných a poškodených chrupaviek
• pre tvorbu kĺbovej tekutiny
• pre stavbu kĺbových šliach a väzov
• nevyhnutné pre tvorbu spojivových tkanív

V akých prípadoch sa odporúča aplikácia lieku C-11 ako integrovanej ochrany chrupavky?

• Možno prevencie v ranom štádiu vývoja stien, kedy je ich rast intenzívna a kedy môže mať nedostatok akejkoľvek stavebné zložky chrupavky alebo kĺbu kritické následky.Mimoriadny význam má predovšetkým u veľkých plemien psov.
• Určené na predchádzanie poškodeniu chrupavky v dospelom a staršom veku, k podpore správnej funkcie kĺbov, k regenerácii šliach, väziva, kĺbových puzdier, spojivového tkaniva a synoviálnej tekutiny.
• Odporúča sa podávať predovšetkým pred nápravnými operáciami kĺbov a v pooperačnom období pre urýchlenie regeneračných procesov.
Prípravok je mimoriadne bezpečný, vedľajšie účinky nie sú známe ani v prípade podávania vyšších dávok, možno aplikovať súčasne s akoukoľvek protizápalovou liečbou.
• Je možné aplikovať v prípade zápalu kĺbov a akýchkoľvek degeneratívnych zmien chrupavky.

V akých dávkach sa odporúča podávať?

1 ochutená tableta denne na každých 20 kilogramov živej váhy.V prvých 5 týždňoch podávania (tzv. Naplňovaciu dávkovanie) sa odporúča podávať dvojitú dávku, teda 2 tablety / 20 kg živej váhy. Zmiernenie príznaku možno očkávat do 2-4 týždni od prvého podania C-11 Complexu integrovaných tabliet na ochranu chrupavky. Za účelom dosiahnutia požadovaného úcčnku sa však odporúča tablety podávať formou kúry, teda nepretržite po dobu 3 mesiacov.
V prípade závažného poškodenia kĺbov sa odporúča tablety podávať nepretržite.

• Šteňatá a malé plemená psov (do 20 kg živej váhy) 1 tabletu denne (tablety sú opatrené deliacou ryhou, sú deliteľné)
• Stredné plemená psov (20 - 40 kg živej váhy) 2 tablety denne
• Veľké plemená psov ( nad 40 kg živej váhy) 3 tablety denne

prijme?Neprijme?
Je takmer isté, že pes tablety prijme.C-11 complex integrovanej tablety na ochranu chrupavky sú ochutené plne a v dvoch fázach. Tablety majú arómu
a príchuťou šunky.Tá je u väčšiny psov obľúbená, a preto pes tablety spravidla prehltne celé. V prípade psov s rafinovanejšie povahou a nedôverčivých psov, ktorí tablety rozhryzú, bude dominantné pečeňová príchuť, uvoľňujúce sa z vnútornej časti tablety. Dáva Ak váš pes prednosť pečeni, podávajte tablety polené a vmiešaní do krmiva, ak má radšej šunku, podávajte mu tabletu vcelku.

Bezpečnosť je zásadným aspektom
C-11 Complex integrovanej tablety na ochranu chrupavky sú vyrábané zo surovín spĺňajúcich najvyššie požiadavky na kvalitu, v rámci výrobného systému GMP +.Podávanie je bezpečné, vedľajšie účinky nie sú známe. Podávanie C-11 je bezpečné aj súčasne s nesteroidnými protizápalovými liekmi.

Prečo je unikátny?
Ochrana chrupavky s najkomplexnejším zložením.Obsahuje nielen základné látky potrebné k syntéze stavebné zložky kĺbovej chrupavky (GAG), ale aj kyselinu hyaluronovú a kolagén typu II nevyhnutné na tvorbe chrupavky, ďalej stopové prvky zaisťujúca kofaktory enzýmov podieľajúcich sa na tvorbe chrupavky. Látky získavané bežne ako extrakty z morských krabov a mušlí sú nahradené zložkami vo vysokej čistote používanými pre humánne lieky, vyššie biologické využitie a účinnosť sú zaistené kvalitné výrobou podľa požiadaviek GMP +. Chondroitín-4-sulfát, ale predovšetkým kyselina hyaluronová, sú ako zložky veľmi citlivé a rýchlo sa rozkladajú. Vďaka špeciálnej inovatívnej technológii ŠPZ (Shield Protection Zone) k tomuto javu v tomto prípade nedochádza.
 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: