Atlet BS pre kone 600g

ATLET BS perorálny prášok pre prevenciu ochorení pohybového aparátu.Možno aplikovať žriebätám od 2. mesiaca veku, športovým a pracovným koňom všetkých vekových kategórií. - vyživuje, regeneruje a vďaka
ATLET BS perorálny prášok pre prevenciu ochorení pohybového aparátu.Možno aplikovať žriebätám od 2. mesiaca veku, športovým a pracovným koňom všetkých ... viac informácií
KódP157630
VýrobceBIOVETA
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH55,85 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
ATLET BS perorálny prášok pre prevenciu ochorení pohybového aparátu.Možno aplikovať žriebätám od 2. mesiaca veku, športovým a pracovným koňom všetkých vekových kategórií.

- vyživuje, regeneruje a vďaka vysokému obsahu hyaluronanu aktívne obnovuje kĺbovú chrupavku
- spevňuje a posilňuje väzy, zvyšuje odolnosť pohybového systému
- zrýchľuje a skvalitňuje hojenie šliach a kĺbových poranení
- znižuje bolestivosť
- urýchľuje rekonvalescenciu po ortopedických zákrokoch


Obsah účinných látok v 1 kg:
Glukosamín sulfát 400g
Hydrolyzovaný kolagén 300g
Chondroitín sulfát 150g
Hyaluronan sodný 9g
Extrakt z Boswellia serrata 65g

Glukosamín: Zodpovedá za správnu funkciu chrupavky, jej pevnosť, pružnosť a odolnosť, prispieva k jej regenerácii. Účinkuje proti bolesti a zápalu pri artróze kĺbov. Na rozdiel od analgetík a nesteroidných antiflogistík je tento účinok oneskorený, prejaví sa po 4-6 týždňoch providelného užívania.

Chondroitín sulfát: Chondroitín sulfát dokáže zastaviť stratu kĺbovej chrupavky, ku ktorej pri artróze masívne dochádza. Pri dlhodobom užívaní má priaznivé účinky proti bolesti a zápalu kĺbov.

Hyaluronan sodný: V kĺbe funguje ako lubrikant a tlmič nárazov. Má antioxidačné vlastnosti. Zvýšený príjem hyaluronanu sodného pôsobí proti degenerácii chrupavky a obnovuje jej pôvodné vlastnosti.

Boswellia serrata: Kadidlovník - dôležitou zložkou sú boswellovej kyseliny s protizápalovým účinkom. Boswellovej kyselina znižuje bolestivosť pohybového aparátu. Dlhodobé užívanie má priaznivý protektívny účinok na chrupavku. Znižuje bolestivosť a stuhnutosť artrotického kĺbu.

Kolagén: Jedná sa o bielkovinu, ktorá je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív. Zabezpečuje pevnosť a pružnosť tkanív.
 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť