Arcadia Earth Pro-Insect Fuel

Arcadia Earth Pro-Insect Fuel
Arcadia Earth Pro-Insect Fuel
Arcadia Earth Pro-Insect Fuel
Arcadia EarthPRO-Insect Fuel má svoj základ v lucerne, pestované a zbierané v Anglicku, obohatené o plné spektrum vitamínov, minerálov a včelieho peľu. Zmes Insect Fuel je určená pre skrmovanie živému hmy Rôzne varianty v ponuke.
Arcadia EarthPRO-Insect Fuel má svoj základ v lucerne, pestované a zbierané v Anglicku, obohatené o plné spektrum vitamínov, minerálov a včelieho ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0162006
VýrobceArcadia
PopisDiskusia
Arcadia EarthPRO-Insect Fuel má svoj základ v lucerne, pestované a zbierané v Anglicku, obohatené o plné spektrum vitamínov, minerálov a včelieho peľu.
Zmes Insect Fuel je určená pre skrmovanie živému hmyzu - cvrčkom, sarančatům, švábom, múčnym červom a zophobasům. Odporúčame im túto zmes ponúkať niekoľko dní predtým, než bude hmyz skrmovanie plazom. Tak zaistíte, že vaši plazy budú konzumovať plnohodnotné živé krmivo. Tento spôsob kŕmenia hmyzu sa označuje ako gutloading.
Zloženie: lucernová múčka 60%, karbonát kalcia 20.75%, proteíny 5%, mrkvový prášok 5%, špenátový prášok 5%, minerálne íl 3%, karotenoidy 1%, včelí peľ 0.25%.
Doporučený spôsob skrmovanie: ponúkajte živému hmyzu ad libitum niekoľko dní predtým, než bude hmyz podávaný plazom.
Vhodná nádoba pre chov a prechovávanie cvrčkov nám môže veľa uľahčiť manipuláciu s nimi.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť