Alavis SAMMY pre psov a mačky 30cps

-16 %
Akcia
Výpredaj
Alavis SAMMY pre psov a mačky 30cps
Veterinárny prípravok ALAVIS SAMMY pre podporu a regeneráciu pečene psov a mačiek. ALAVIS ™ SAMMY je veterinárny prípravok pre psov a mačky obsahujúci kombináciu látok SAM-e a silybinu - extraktu z ostropestře mariánskeho.Obe látky sú známe
Veterinárny prípravok ALAVIS SAMMY pre podporu a regeneráciu pečene psov a mačiek. ALAVIS ™ SAMMY je veterinárny prípravok pre psov a mačky obsahujúci ... viac informácií
KódX351
VýrobceALAVIS
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH20,76 € s DPH
Bežná cena 24,77 €
Ušetríte 4,01 € 16 %
PopisDiskusia
Na podporu regenerácie pečene
ALAVIS ™ SAMMY je veterinárny prípravok pre psov a mačky obsahujúci kombináciu látok SAM-e a silybinu - extraktu z ostropestře mariánskeho.Obe látky sú známe pre svoj pozitívny vplyv na pečeň a ich regeneráciu. Pečeň je hlavným a najdôležitejším orgánom pre metabolizmus a detoxikáciu organizmu. V pečeni prebieha metabolizmus sacharidov, lipidov, aminokyselín, detoxikácia amoniaku, degradácia cholesterolu, hemu, ďalej sa v pečeni tvorí, degradujú a inaktivujú hormóny, vznikajú tu plazmatické proteíny a nemenej dôležitou funkciou je zásoba energie (lipidov a glykogénu), železa a vitamínov.

Dávkovacia tabuľka:


Hmotnosť psa, mačky
Denná dávka
1 - 5 kg
1/2 kapsule
5 - 10 kg
1 kapsula
10 - 20 kg
2 kapsule


20 - 35 kg
3 kapsule
35 - 45 kg
4 kapsule
45 - 60 kg
5 kapsúl
60 - 70 kg
6 kapsúl
70 a viac kg
7 kapsúl


Spôsob použitia: Kapsule sa podávajú denne podľa odporúčaného dávkovania do tlamy zvieraťa či s malým kúskom potravy.Kapsulu je možné rozložiť a obsah zmiešať s vodou či s malým kúskom potravy.

Prípravok podávajte aspoň 60 minút pred podaním stravy.

Dĺžka podávania: Pri akútnom zápale pečene či pri pankreatitíde podávajte prípravok ALAVIS ™ SAMMY po dobu 1-3 mesiacov denne, pri chronických pečeňových ťažkostiach podávajte prípravok denne po dobu 2-3 mesiacov au vysokorizikových pacientov či u pacientov s výrazným poškodením pečene podávajte prípravok 2 × týždenne dlhodobo po 1-3 mesačnej dennej kúre.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť