Alavis Nutri pre psy a mačky 200ml

Alavis Nutri pre psy a mačky 200ml
Veterinárny prípravok obsahujúci lososový olej, vitamíny (A, D3, E, biotín) a minerálne látky (Zn, Se) pre rekonvalescenciu, lepšiu kondíciu a vitalitu a pre kvalitnú, lesklú a zdravú srsť, kožu a pazúriky u psov, mačiek a fretiek.
Veterinárny prípravok obsahujúci lososový olej, vitamíny (A, D3, E, biotín) a minerálne látky (Zn, Se) pre rekonvalescenciu, lepšiu kondíciu a ... viac informácií
KódP212937
VýrobceALAVIS
Dostupnosť:
vypredané
Vaša cena s DPH17,13 € s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Podobné produkty
PopisDiskusia
ALAVIS NUTRI
 LEPŠIA KONDÍCIA A VITALITA PRE PSOV, MAČKY A FRETKY
 PRE KVALITNÚ A LESKLÚ SRSŤ
 100% PRÍRODNÝ LOSOSOVÝ OLEJ OBOHATENÝ O MINERÁLY A VITAMÍNY
 PSI – KOČKY veterinárny prípravok obsahujúci lososový olej, vitamíny (A, D3, E, biotín) a minerálne látky (Zn, Se) pre rekonvalescenciu, lepšiu kondíciu a vitalitu a pre kvalitnú, lesklú a zdravú srsť, kožu a pazúriky u psov, mačiek a fretiek. 
ALAVIS NUTRI obsahuje prírodný panenský olej z lososa najvyššej kvality, ktorý sa skladá z omega 3 mastných kyselín, EPA a DHA a je veľmi dobre vstrebateľný a tým aj veľmi dobre využiteľný. Olej z lososa zlepšuje kvalitu srsti a má tiež pozitívny vplyv na zlepšenie celkovej zdravotnej kondície psa, mačky a fretky, má pozitívny vplyv na posilnenie imunity, mozgovej činnosti, kardiovaskulárneho systému. 
ALAVIS NUTRI je vhodný pre:
psy, mačky a fretky a ich mláďatá
seniory pre zvýšenie kondície a podporu imunity
ALAVIS NUTRI podávajte pre podporu:
 správneho vývoja mláďat
 lepšia kondícia a vitality
 v rekonvalescencii
 príjme kŕmenia a vitality pri onkologických a chronických ochoreniach
 imunity
 liečby dermatologických pacientov
 hustoty, kvality a lesku srsti
 pri suchej a lámavej srsti či nekvalitnej rohovine pazúrikov
 pre lepšiu kvalitu srsti, kože a pazúrikov
Prírodný panenský olej z lososa obsiahnutý v prípravku ALAVIS NUTRI je vysoko kvalitný, čistý a čerstvý olej z lososa, ktorý je zdrojom omega 3 mastných kyselín, ktoré sú dôležité nielen pre zlepšenie kvality srsti a kože, ale aj pre mnoho metabolických procesov v organizme. EPA kyselina má prírodné protizápalové účinky a tým je okrem iného dôležitá aj pre hojenie kožných problémov, ako sú napr. kožné alergie, zápal kože či iné kožné poranenia. DHA kyselina napomáha lepšiemu vývoju mozgu u plodu a šteniat a zlepšuje kognitívne funkcie u starých psov. Omega 3 mastné kyseliny si organizmus psa nevie sám vytvoriť, a pretože sú tieto omega 3 mastné kyseliny pre telo veľmi dôležité, tak ich treba do organizmu pridávať. 
Olej z lososa má navyše pozitívny vplyv na posilnenie imunity, mozgovej činnosti, kardiovaskulárneho systému a celkovej zdravotnej kondície psa, mačky a fretky. Z toho dôvodu je vhodné tento prípravok podávať starším a starým psom, mačkám a fretkám. 
Vitamín A je dôležitý antioxidant. Je nevyhnutný pre správny vývoj buniek, ktoré kryjú vnútorné aj vonkajšie orgány, tzn. je dôležitý pre obnovu slizníc a kože. Vitamín A zohráva významnú úlohu v imunitnom systéme, najmä v diferenciácii a proliferácii T lymfocytov (biele krvinky). Nemenej dôležitý je vitamín A pri embryonálnom vývoji, na tvorbu zrakového pigmentu. 
Vitamín D3 napomáha vstrebávaniu vápnika v čreve, čo je dôležité pre podporu vývoja a zdravia kostí a zubov. 
Vitamín E je významný antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými kyslíkovými radikálmi, čím napomáha spomaľovať starnutie a pôsobí ako prevencia proti nádorovým ochoreniam. Má pozitívne účinky na tvorbu pohlavných buniek, zvyšuje plodnosť, podporuje činnosť nervovej sústavy a je dôležitý pre vývoj svalstva. 
Biotín (vitamín H) je nevyhnutný pre rast buniek a hrá dôležitú úlohu v aktivite enzýmov, ktoré sa podieľajú na metabolizme organizmu, najmä metabolizmu mastných kyselín, tukov a aminokyselín. Je nevyhnutný na využitie živín a tým na podporu a rast tkanív a na reprodukciu zvierat. Ďalej podporuje vstrebávanie kyseliny listovej, pantoténovej a vitamínu B12. 
Zinok je dôležitý pre množstvo enzýmov, ktoré sú potrebné pre metabolizmus bunky. Podieľa sa na regulácii rýchlosti bunkového delenia, bunkovej aktivity a bunkového zrenia. 
Selén je dôležitým antioxidantom, čím znižuje riziko vzniku nádorového ochorenia. Pôsobí pozitívne na imunitný a kardiovaskulárny systém a znižuje riziko infarktu myokardu a cievnych ochorení. 
Účinné látky v 5 ml:
Lososový olej 4500 mg
Omega 3 mastné kyseliny 585 mg
EPA 90 mg
DHA 135 mg
Vitamín A 100 IU
Vitamín D3 100 IU
Vitamín E 10 IU
Zinok 10 mg
Biotín 0,03 mg
Selén 0,006 mg
 
Dávkovanie:
Hmotnosť psa, mačky, fretkyDenná dávka
0 -1 kg1 ml
1-5 kg2,5 ml
5-12 kg5 ml
12-24 kg10 ml
24-48 kg 15 ml
48 a viac kg20 ml <
Spôsob použitia: Olej sa podáva denne podľa odporúčaného dávkovania samostatne, do časti krmiva alebo sa podáva priamo do papule psa, mačky, fretky napr. striekačkou. 
                             
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť