Atlet MSM pre kone 700g

Atlet MSM pre kone 700g
ATLET MSM perorálny prášok možné aplikovať žriebätám od 2. mesiaca veku, športovým a pracovným koňom všetkých vekových kategórií. - vyživuje a chráni kĺbovej chrupavky a tkanivá - zmierňuje bolesti pohybového
ATLET MSM perorálny prášok možné aplikovať žriebätám od 2. mesiaca veku, športovým a pracovným koňom všetkých vekových kategórií. - vyživuje a chráni ... viac informácií
KódP157629
VýrobceBIOVETA
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH42,37 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
ATLET MSM perorálny prášok možné aplikovať žriebätám od 2. mesiaca veku, športovým a pracovným koňom všetkých vekových kategórií.

- vyživuje a chráni kĺbovej chrupavky a tkanivá
- zmierňuje bolesti pohybového aparátu
- zlepšuje pohyblivosť a fyzickú výkonnosť
- spomaľuje ďalšie poškodzovanie kĺbových chrupaviek
- predlžuje aktívny vek zvieraťa


Obsah účinných látok v 1 kg:
Glukosamín sulfát 355g
Chondroitín sulfát 133g
MSM-Methylsulfonylmethan 444g


Glukosamín: Zodpovedá za správnu funkciu chrupavky, jej pevnosť, pružnosť a odolnosť, prispieva k jej regenerácii. Účinkuje proti bolesti a zápalu pri artróze kĺbov. Na rozdiel od analgetík a nesteroidných antiflogistík je tento účinok oneskorený, prejaví sa po 4-6 týždňoch providelného užívania.

Chondroitín sulfát: Chondroitín sulfát dokáže zastaviť stratu kĺbovej chrupavky, ku ktorej pri artróze masívne dochádza. Pri dlhodobom užívaní má priaznivé účinky proti bolesti a zápalu kĺbov.

Methylsulfonylmethan (MSM): Základný kameň pre stavbu bielkovín a spojivových tkanív v tele.Pomáha pri tvorbe kolagénu a regeneráciu chrupavky potrebné pre zdravý kĺbový systém. Vykazuje antioxidačné účinky.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť