Anti-Kot, ochrana záhrady 500ml

Anti-Kot, ochrana záhrady 500ml
Prípravok Anti-kot aplikujte na miesta (na zhradě či chodníku), kde je nežiaduce, aby sa vaši psy a mačky chodili venčiť. Liek je určený pre vonkajšie použitie ...
Prípravok Anti-kot aplikujte na miesta (na zhradě či chodníku), kde je nežiaduce, aby sa vaši psy a mačky chodili venčiť. Liek je určený pre vonkajšie ... viac informácií
KódZG14-2551
VýrobceTrixie
Dostupnosť:
do týždňa
Vaša cena s DPH4,84 € s DPH
PopisDiskusia
Anti-Kot, ochrana záhrady 500ml
 • Prípravok Anti-kot aplikujte na miesta (na zhradě či chodníku), kde je nežiaduce, aby sa vaši psy a mačky chodili venčiť. Prípravok je určený pre vonkajšie použitie.
 • Aplikáciou prípravku Anti-Kot zamedzíte venčenie vášho psa či mačky na určité miesto. V známom teritóriu záhrady či okolia domu majú psy aj mačky tendenciu sa venčiť na stále rovnakých miestach. Môže dochádzať k poškodeniu daného miesta záhrady alebo nepríjemnému zvyku venčenia sa na chodník pred domom. Po aplikácii prípravku Anti-Kot bude toto miesto psa či mačku odpudzovať.
 • Prípravok aplikujte na dané miesta po dobu 10 až 14 dní. Je potrebné počítať s tým, že váš zverenec bude aj niekoľko dní váhať a hľadať nové miesto pre svoje venčenie. V túto dobu je možné predovšetkým psa naviesť na venčící miesto tam, kde vám to bude lepšie vyhovovať.

  Vyrába:
 • Trixie, Nemecko

  Obsah
 • 500 ml
 • Diskusia k produktu
  Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
  Položiť otázku
  Nová otázka
  Vaše meno:
  Váš e-mail:
  (E-mail nebude zverejnený)
  Nadpis:
  Text príspevku:
  Vaše meno:
  Váš e-mail:
  (E-mail nebude zverejnený)
  Text príspevku:
  Odporúčame dokúpiť