Vodítko kožené Ružové

Vodítko kožené Ružové
Vodítko pre psov z kolekcie Naja Pink je vyrobené z kvalitných materiálov a je doplnené kovaním vo farbe ružového zlata. Elegantné ružové vodítko pre psa z kolekcie francúzskych návrhárov značky Milk & Peppe Rôzne varianty v ponuke.
Vodítko pre psov z kolekcie Naja Pink je vyrobené z kvalitných materiálov a je doplnené kovaním vo farbe ružového zlata. Elegantné ružové vodítko pre ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0162444
VýrobceMilk&Pepper
PopisDiskusia
Vodítko pre psov z kolekcie Naja Pink je vyrobené z kvalitných materiálov a je doplnené kovaním vo farbe ružového zlata.

Elegantné ružové vodítko pre psa z kolekcie francúzskych návrhárov značky Milk & Pepper. Vodítko pre psov z kolekcie Naja Pink je vyrobené z kvalitných materiálov a je doplnené kovaním vo farbe ružového zlata. Vodítko je určené psíkom, ktorí sa neboja vyniknúť!

Vďaka precíznemu spracovaniu a vysokej kvalite použitých materiálov patrí právom obojky a vodítka značky Milk & Pepper k špičke vo svojom odbore.  Použitá koža obojkov pre psov je veľmi mäkká a ťažný bod obojku pre psov je umiestnený tak, aby sa spona obojku nedotýkala hrtana psíka.Vďaka tomu je nosenie obojku pre psíka veľmi pohodlné a príjemné.

Pre perfektné zladenie odporúčame k tomuto vodítku pre psov zakúpiť i postroj alebo obojok z rovnakej kolekcie.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť