Sáčky na psie exkrementy ER s vôňou levandule 300ks box

-19 %
Sáčky na psie exkrementy ER s vôňou levandule 300ks box
Vrecká na exkrementy s levanduľovou vôňou sú šetrné k životnému prostrediu. Sáčky možno ľahko odtrhnúť, sú veľmi odolné, silné a úplne nepriepustné .  Veľkosť: 33 x 20,3 cm , Balenie: 300 ks v jednej úlohe , Cenovo výhodné balenie v praktickej trhacie krabičke s okienkom .  Vôňa je získavaná z rastlín, kvetov a ovocných olejov. Vrecká s vôňou sú absolútne netoxické a spĺňajú náročné zdravotné normy IFRA .  Vrecká Earth Rated - sáčky na exkrementy šetrné k životnému prostrediu , - kvalitné, veľmi pevné a úplne nepriepustné , - šetrné k životnému prostrediu , - obaly výrobkov a vnútorné papierová dutinka sú z recyklovaného materiálu , - dostatočne veľké , - pre všetky veľkosti .  Čo robí tieto sáčky šetrné k životnému prostrediu? , Vrecká Earth Rated v sebe majú špeciálnu prísadu, ktorá spôsobuje, že sa na rozdiel od klasických igelitových vreciek po určitom čase úplne rozloží.  Celá výroba sa tiež riadi prísnymi ekologickými normami a prebytočný materiál pri výrobe vrecúšok je znovu recyklovaný alebo znovu použitý v ďalšej výrobe .  Pre zachovanie požadovaných vlastností vrecúšok, prosím, dodržujte nasledujú pravidlá: , - neskladujte sáčky Earth Rated na priamom slnku alebo na vlhkých miestach , - neskladujte sáčky Earth Rated dlhšie ako 1 rok od zakúpenia , - ak máte doma zakúpený niekoľko balení, uistite sa, že je využívate postupne, teda od najstarších balenia .  Plný sáčky s exkrementami dávajte do zmiešaného odpadu, nesplachujte ich ani ich nenechávajte voľne ležať.
Vrecká na exkrementy s levanduľovou vôňou sú šetrné k životnému prostrediu. Sáčky možno ľahko odtrhnúť, sú veľmi odolné, silné a úplne nepriepustné . ... viac informácií
KódP191665
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH10,39 € s DPH
Bežná cena 12,84 €
Ušetríte 2,45 € 19 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
Vrecká na exkrementy s levanduľovou vôňou sú šetrné k životnému prostrediu. Sáčky možno ľahko odtrhnúť, sú veľmi odolné, silné a úplne nepriepustné. 
 Veľkosť: 33 x 20,3 cm 
 Balenie: 300 ks v jednej úlohe 
 Cenovo výhodné balenie v praktickej trhacie krabičke s okienkom. 
 Vôňa je získavaná z rastlín, kvetov a ovocných olejov. Vrecká s vôňou sú absolútne netoxické a spĺňajú náročné zdravotné normy IFRA. 
 Sáčky Earth Rated - sáčky na exkrementy šetrné k životnému prostrediu 
 - kvalitné, veľmi pevné a úplne nepriepustné 
 - šetrné k životnému prostrediu 
 - obaly výrobkov a vnútorné papierová dutinka sú z recyklovaného materiálu 
 - dostatočne veľké 
 - pre všetky veľkosti 
 Čo robí tieto sáčky šetrné k životnému prostrediu? 
 Sáčky Earth Rated v sebe majú špeciálnu prísadu, ktorá spôsobuje, že sa na rozdiel od klasických igelitových vreciek po určitom čase úplne rozloží. 
 Celá výroba sa tiež riadi prísnymi ekologickými normami a prebytočný materiál pri výrobe vrecúšok je znovu recyklovaný alebo znovu použitý v ďalšej výrobe. 
 Pre zachovanie požadovaných vlastností vrecúšok, prosím, dodržujte nasledujú pravidlá: 
 - neskladujte sáčky Earth Rated na priamom slnku alebo na vlhkých miestach 
 - neskladujte sáčky Earth Rated dlhšie ako 1 rok od zakúpenia 
 - ak máte doma zakúpený niekoľko balení, uistite sa, že je využívate postupne, teda od najstarších balenia 
 Plný sáčky s exkrementami dávajte do zmiešaného odpadu, nesplachujte ich ani ich nenechávajte voľne ležať.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť