PAVO podom Care 8kg

-12 %
PAVO podom Care 8kg
.  Znižuje riziko OC / OCD , vedecky overené výsledky , podporuje látkovú výmenu kostry , Od 6. týždňa života začať podávať hrsť denne a množstvo dopolňku postupne do 3. mesiaca života žriebäťa zvýšiť na 200 g denne , Ak nepridávate žiadne ďalšie energetické krmivo ( Podo ® ), potom môže byť 200 g Pavo Podo®Care denne podaných až do veku 12 mesiacov. . Okolo Pavo Podo ® Care . Tento doplnok krmiva s Podo ® minerálmi bol vyvinutý špeciálne pre mladé žriebätá do veku 12 mesiacov. Účinok je vedecky dokázaný *. Pavo Podo®Care podporuje látkovú výmenu kostí a znižuje tým riziko vzniku OC / OCD o faktor štyri. Tajomstvo je ukryté vo vyváženom pomere vápnika, magnézia a fosforu a tiež v špeciálnej podobe, v ktorej sú tieto prvky dostupné. Okrem toho zabezpečuje Pavo Podo®Care vyvážený rast a zlepšuje prekrvenie. S týmto doplnkom umožníte vášmu žriebäťu najlepší možný štart do zdravého konského života! . . * Prieskum bol vykonaný v roku 2011 prostredníctvom zdravotnej služby pre zvieratá (Deventer) v spolupráci s fakultou pre veterinárne lekárstvo v Utrechte .         
.  Znižuje riziko OC / OCD , vedecky overené výsledky , podporuje látkovú výmenu kostry , Od 6. týždňa života začať podávať hrsť denne a množstvo ... viac informácií
KódP188836
VýrobcePAVO
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH58,22 € s DPH
Bežná cena 65,93 €
Ušetríte 7,71 € 12 %
Podobné produkty
PopisDiskusia
 
 znižuje riziko OC / OCD 
 vedecky overené výsledky 
 podporuje látkovú výmenu kostry 
 Od 6. týždňa života začať podávať hrsť denne a množstvo dopolňku postupne do 3. mesiaca života žriebäťa zvýšiť na 200 g denne 
 Ak nepridávate žiadne ďalšie energetické krmivo ( Podo ®), potom môže byť 200 g Pavo Podo®Care denne podaných až do veku 12 mesiacov. 
 Okolo Pavo Podo ® Care 
 Tento doplnok krmiva s Podo ® minerálmi bol vyvinutý špeciálne pre mladé žriebätá do veku 12 mesiacov. Účinok je vedecky dokázaný *. Pavo Podo®Care podporuje látkovú výmenu kostí a znižuje tým riziko vzniku OC / OCD o faktor štyri. Tajomstvo je ukryté vo vyváženom pomere vápnika, magnézia a fosforu a tiež v špeciálnej podobe, v ktorej sú tieto prvky dostupné. Okrem toho zabezpečuje Pavo Podo®Care vyvážený rast a zlepšuje prekrvenie. S týmto doplnkom umožníte vášmu žriebäťu najlepší možný štart do zdravého konského života! 
 
 * Prieskum bol vykonaný v roku 2011 prostredníctvom zdravotnej služby pre zvieratá (Deventer) v spolupráci s fakultou pre veterinárne lekárstvo v Utrechte. 
                
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť