Aptus Eforion mix 200ml

Aptus Eforion mix 200ml
Aptus Eforion mix 200ml je doplnkové krmivo pre psy a mačky podporujúce zdravie kože.
Aptus Eforion mix 200ml je doplnkové krmivo pre psy a mačky podporujúce zdravie kože. ... viac informácií
KódXA-23274
VýrobceOrion Pharma Animal Health
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH28,25 € s DPH
PopisDiskusia
Aptus Eforion mix 200ml je doplnkové krmivo pre psy a mačky podporujúce zdravie kože , srsti a pazúrov. Obsahuje esenciálne mastné kyseliny

Vlastnosti Aptus Eforion mix 200ml
Aptus Eforion mix obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny vo vhodných pomeroch pre zvieratá. Esenciálne mastné kyseliny musia byť zvieraťu podávané v krmive, prípadne ako doplnok krmiva, pretože ich zvieracie organizmy nedokážu samostatne vyrobiť v dostatočnom množstve. Mastné kyseliny sú súčasťou imunitného systému psa. Ovplyvňujú produkciu protizápalových prostaglandínov a leukotriénov. Mastné kyseliny poskytujú tiež ochranu pred endotoxínmi. U psov a mačiek je najvýraznejším príznakom nedostatku mastných kyselín nerušená funkcia kože. Koža vysychá a lúpe sa, srsť je bez lesku a nadmerne vypadáva.

Návod na použitie Aptus Eforion mix 200ml:
Eforion olej sa používa ako prostriedok k udržaniu dobrej kondície kože, srsti a pazúrov. Doplnky stravy obsahujúce mastné kyseliny sú nutné zvlášť pri kŕmení nízkotučnú diétou, napríklad pri podávaní určitých typov suchého krmiva. Eforion olej sa tiež používa k zlepšeniu kvality srsti, ochrane kože a obmedzenia jej olupovania.

Dávkovanie Aptus Eforion mix
Pri poruchách kože, srsti či pazúrikov, ďalej u gravidných súk a rastúcich šteniat 1 ml na 3 kg hmotnosti jedenkrát denne, podávajte priamo do tlamy alebo zamiešajte do krmiva.

Malí psi 2 & ndash. 3 ml
Stredné psy 5 & ndash. 6 ml
Veľké psy 8 & ndash. 12 ml
Mačky 1 & ndash. 2 ml

Udržiavacie dávky sú polovičné, tzn. 0,5 ml na 3 kg hmotnosti jedenkrát denne. Olej sa dávkuje po kvapkách: 10 kvapiek = 0,5 ml.
Pozor

Zloženie Aptus Eforion mix:
1 ml oleja obsahuje 238,1 mg kyseliny linolovej (LA), 98,3 mg kyseliny alfalinolenové (ALA), 7,5 mg kyseliny gamalinolenovej (GLA), 3,4 mg kyseliny eikosapentaénovej (EPA) a 2,2 mg dokosahexaenovej (DHA).
Repkový olej 88%, olej z pupalky dvojročnej 9,18%, rybí olej 2%, prídavok vitamínov 0,82%, antioxidačný prípravok 0,01

Odporúčanie:
Príčinu kožných problémov by mal zisti váš veterinárny lekár. Vet. lekára kontaktujte tiež v prípade, že máte podozrenie na zápal kože (dermatitídu), alebo kožné príznaky pri podávaní prípravku sa nezlepšujú.

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť