Dentaren gél na ďasná 22g

Dentaren gél na ďasná 22g
Dentaren je vhodným doplnkom liečby všetkých drobných poranení na slizniciach dutiny ústnej, vrátane ošetrenie po odstránení zubného kameňa.Dentaren predchádza rozvoju infekcie pri poraneniu ďasien po zákrokoch veterinárneho lekára. Dentare
Dentaren je vhodným doplnkom liečby všetkých drobných poranení na slizniciach dutiny ústnej, vrátane ošetrenie po odstránení zubného kameňa.Dentaren ... viac informácií
KódP14096
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH10,15 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Dentaren je komplexný veterinárny prípravok vo forme gélu, ktorý podporuje hojenie v ústnej dutine. Vďaka antimikrobiálnym účinkom Dentarenu možno predísť nutnosti použitia antibiotiká.
Dentaren je vhodným doplnkom liečby všetkých drobných poranení na slizniciach dutiny ústnej, vrátane ošetrenie po odstránení zubného kameňa.Dentaren predchádza rozvoju infekcie pri poraneniu ďasien po zákrokoch veterinárneho lekára.
Dentaren vytvára ochranný film, ktorý v rane udržuje aktívne látky.Tým napomáha k rýchlemu hojeniu a zamedzuje rozvoju mikrobiálnej infekcie.
Spoznajte výhody Dentarenu
priľne aj na vlhkom povrchu sliznice
Urýchľuje hojenie rán v ústnej dutine
Pri aplikácii Dentarenu nie je nutné použiť antibiotikum
Má silné antimikrobiálne účinky - pôsobí proti vzniku infekcie
Pomáha zastaviť krvácanie
Upokojuje sliznicu ústnej dutiny
Znižuje bolestivosť a opuch
Má vysoko hydratačné vlastnosti
Aplikuje sa ľahko a rýchlo
Na jednu aplikáciu stačí veľmi malé množstvo gélu

Kyselina hyalurónová a oktenidin v Dentarenu
Dentaren obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá sa prirodzene vyskytuje v medzibunkovej hmote spojivového tkaniva.Kyselina hyaluronová má schopnosť viazať vodu a urýchľovať proces hojenia tým, že uľahčuje migráciu epitelových buniek.Kyselina hyalurónová pri poranení periodontálne tkanivá navyše pomáha zastavovať krvácanie a znižovať intenzitu zjazvenie.
Oktenidin je účinné antiseptikum pôsobiace proti širokému spektru baktérií, húb, prvokov a vírusov aj vo veľmi nízkych koncentráciách.Na rozdiel od ostatných antiseptických látok (napr. Chlórhexidín, PVP-jód, triklosan, polyhexanid)   oktenidin účinkuje rýchlejšie.Oktenidin je netoxický pre organizmus a nie je rozpustný vo vode, preto sa nevstrebáva do tela.
Ako aplikovať Dentaren
Dentaren aplikujte priamo na poranené miesto v tenkej vrstve, pretože nadmerné množstvo gélu zvieratá sliz.Pre zvýšenie efektu prípravku zamedzte pol hodiny po aplikácii prístup ku krmivu, vode a predmetom, ktoré by mohli spôsobiť mechanické odstránenie gélu.
Gél aplikujte na ranu 2x - 3x denne do úplného zahojenia.
 
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť