Arcadia EarthPro - OmniGold 300g

Arcadia EarthPro - OmniGold 300g
OmniGold je jedinečné gélové krmivo pre všežravé druhy plazov (tých, ktorí sa v prírode živí zároveň hmyzom a rastlinnou potravou či ovocím). OmniGold predstavuje perfektný spôsob kŕmenia niektorých druhov
OmniGold je jedinečné gélové krmivo pre všežravé druhy plazov (tých, ktorí sa v prírode živí zároveň hmyzom a rastlinnou potravou či ovocím). OmniGold ... viac informácií
KódXFP-AREPOG300
VýrobceArcadia
Dostupnosť:
vypredané
Vaša cena s DPH18,72 € s DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
PopisDiskusia
OmniGold je jedinečné gélové krmivo pre všežravé druhy plazov (tých, ktorí sa v prírode živí zároveň hmyzom a rastlinnou potravou či ovocím). OmniGold predstavuje perfektný spôsob kŕmenia niektorých druhov gekón, veľa druhov scink, Teju, varanmi, agamy fúzatej a pralesný druhy korytnačiek. Vzhľadom na obsah proteínov krmivo nie je vhodné pre čisto suchozemské druhy korytnačiek.
Gélové krmivo vyvinuté na základe výskumov Johna-Courteney Smitha obsahuje iba úplne prírodné a netoxické zložky. OmniGold je mixom starostlivo vyvážených superfoods a ďalších nutrientov. Neobsahuje žiadne konzervanty, farbivá či dochucovadlá.
OmniGold je jednoduchou a výbornou možnosťou, ako plazy kŕmiť tým najlepším, vyváženým a finančne príhodným kompletným krmivom. V závislosti na danom druhu môže OmniGold tvoriť 85-90% celkovej kŕmnej dávky.
Zloženie: kuracia múčka, karotka, múčne červy, vápnik, proteíny, krevetky, zeler, sušený hmyz, karubín, jablká, minerálne prášok, petržlen, búrke morušová, púpava lekárska, dextróza, lucerna, tekvica, krvná múčka, slimáky, papája, banán, brokolica, celé vajcia, ibištek, dážďovky, premix vit. B, maliny, Spirulina, med, včelí peľ, čučoriedky.
Príprava: zmiešajte 1 diel krmiva s dvoma dielmi horúcej vody. Množstvo vody je možné upraviť podľa toho, ako hustá má výsledná zmes byť. Potom schlaďte v chladničke. Zmes vytvorí tuhý gél, ktorý je možné ponúkať v miskách. Denne odstraňujte neskonzumované zvyšky. Je vhodné občas ponúknuť živý kŕmny hmyz či rastlinné krmivo, aby mali plazy zachovaný prirodzený spôsob života. Odporúčame používať spoločne s EarthPro-A a EarthPro-ReptiGold.
TIP: ak pridáte EartPro-Repti Gold, bude výsledná zmes trochu sladšie a oveľa atraktívne pre plazy, ktorí sa živia tiež ovocím.
Balenie: 300g
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť