Arcadia D3 Reptile Lamp

pre všetky druhy denných gekón, leguány, chameleónmi a agamy vodné vhodné tiež pre obojživelníky (mloky, mlokov, žaby) 6% UVB pre správnu syntézu vitamínu D3 30% UVA výborná produkcie viditeľného sv Rôzne varianty v ponuke.
pre všetky druhy denných gekón, leguány, chameleónmi a agamy vodné vhodné tiež pre obojživelníky (mloky, mlokov, žaby) 6% UVB pre správnu syntézu ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0162037
VýrobceArcadia
PopisDiskusia
pre všetky druhy denných gekón, leguány, chameleónmi a agamy vodné
vhodné tiež pre obojživelníky (mloky, mlokov, žaby)
6% UVB pre správnu syntézu vitamínu D3
30% UVA
výborná produkcie viditeľného svetla

Žiarivky Arcadia D3 a D3 + sú vyrábané firmou Arcadia s veľkým dôrazom na zdravie zvierat. Táto európska firma je právom pyšná na to, že vyvinula žiarivky technológie T8 s najlepším výdajom svetla a UV žiarenia na svete. Žiarivky Arcadia majú naozajstný obsah UVB 6% resp. 12%. Tento obsah UVB je meraný až po prvých 100 hodinách svietenia žiariviek. Môžeme vás uistiť, že obstaraním žiariviek Arcadia získate to najlepšie z technológie T8 pre svoje chovanca, čo si možno za peniaze kúpiť. Žiarivky Arcadia sú efektívne po celý rok a udrží vaše zvieratá v tip top kondícii.
V súčasnej dobe však veľa chovateľov prechádza na najnovšej technológii žiariviek: Arcadia T5.
nevyberiete radšej novú technológiu žiariviek T5?
žiarivky majú menší priemer (iba 16 mm v porovnaní s klasickou žiarivkou T8 - 26 mm)
nikdy neblikajú. Všetky žiarivky T5 fungujú cez efektívny, vysokofrekvenčné predradníky.
obzvlášť vhodné pre chov plazov.Tieto žiarivky ponúkajú extra výkon, ktorý pomáha chovateľom vytvoriť svojim zvieratám optimálne podmienky pre slnenie, poskytnúť im správnej dávky UVB žiarenia a osvetliť terárium ďaleko lepšie, než pomocou bežnej techonologie T8.
Odporúčanie: rovnako ako všetky ostatné zdroje UVB žiarenia odporúčame žiarivky obmieňať najneskôr po jednom roku používania, aby bol zaistený optimálny výdaj UVB žiarenia.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť