Arcadia D3+ Compact Reptile Lamp 23W 10.0 UVB

Arcadia D3+ Compact Reptile Lamp 23W 10.0 UVB
Kompaktné žiarovky Arcadia sú veľmi šikovným a úsporným riešením, ako poskytnúť plazom svetlo a správne množstvo UVB žiarenia. Vydávajú iba malé množstvo tepla, preto sa hodí aj do veľmi malých terári
Kompaktné žiarovky Arcadia sú veľmi šikovným a úsporným riešením, ako poskytnúť plazom svetlo a správne množstvo UVB žiarenia. Vydávajú iba malé ... viac informácií
KódXFP-FD3PC23X
VýrobceArcadia
Dostupnosť:
do týždňa
Vaša cena s DPH23,69 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Kompaktné žiarovky Arcadia sú veľmi šikovným a úsporným riešením, ako poskytnúť plazom svetlo a správne množstvo UVB žiarenia. Vydávajú iba malé množstvo tepla, preto sa hodí aj do veľmi malých terárií (ako jediný zdroj svetla a UVB), alebo ako dodatočný zdroj do veľkých terárií (pre vytvorenie lokálneho miesta pre slnenie s dostatkom UVB).
Arcadia D3 + Compact 10.0 UVB s Wattaz púhych 23W je určená pre agamy fúzatej, agamy prstenci, Trnorep, varanmi, suchozemské i vodné korytnačky a ostatné plazy z púštnych oblastí.
veľký výdaj svetla
optimálny výdaj UVB pre príslušné druhy
svetlo plného spektra s perfektným zobrazením farieb (7000K)
nepotrebujú žiadny predradník, stačí naskrutkovať do objímky
nikdy neblikajú
Kompaktné žiarovky Arcadia nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde nemôžeme alebo nechceme inštalovať žiarivky.Všetky kompakty Arcadia sú vyrábané v Európe patentovanou technológiou, zaručujú preto vysokú úžitkovú hodnotu a sú veľmi šetrné k životnému prostrediu. Zaručujeme Vám perfektné osvetlenie terária počas celého jedného roka.
Pre optimálny výkon kompaktných žiaroviek Arcadia odporúčame ich inštaláciu do zodpovedajúceho reflektora, ktorý smeruje svetlo správnym smerom.
Odporúčanie: rovnako ako všetky ostatné zdroje UVB žiarenia odporúčame kompaktné žiarovky obmieňať najneskôr po jednom roku používania, aby bol zaistený optimálny výdaj UVB žiarenia.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť