Arcadia Basking Infra Red

Arcadia Basking Infra Red
Arcadia Basking Infra Red
Arcadia Basking Infra Red
Arcadia Basking Infra Red
Arcadia Basking Infra Red
Plazy ako studenokrvné živočíchy potrebujú externé zdroje tepla. Infračervené výhrevné žiarovky Arcadia majú mnoho výhod a benefitov pre chované zvieratá. V zásivlosti na wattáži a vzdialenosti ľahko Rôzne varianty v ponuke.
Plazy ako studenokrvné živočíchy potrebujú externé zdroje tepla. Infračervené výhrevné žiarovky Arcadia majú mnoho výhod a benefitov pre chované ... viac informácií
Ponúkame tieto varianty
Kód0162021
VýrobceArcadia
PopisDiskusia
Plazy ako studenokrvné živočíchy potrebujú externé zdroje tepla. Infračervené výhrevné žiarovky Arcadia majú mnoho výhod a benefitov pre chované zvieratá.
V zásivlosti na wattáži a vzdialenosti ľahko vytvoríme miesto, kde teplota bude dosahovať 26 - 75 ° C. Možno teda vybrať ideálny výhrevnú žiarovku pre väčšinu druhu plazov. Infračerverné svetlo je pre plazy neviditeľné, terárium teda môžeme na požadovanú teplotu vyhrievať aj v noci, bez toho aby sme narušili prirodzený svetelný cyklus.
Odporúčame používať tieto výhrevné žiarovky spoločne s kvalitnými termostaty, ktoré presne kontrolujú teplotu.
Žiarovky Arcadia Solar Basking Infrared neposkytujú UVB, sú určené len na vytvorenie lokálnych teplých miest. Vždy majte na pamäti, že väčšina druhov plazov potrebuje kvalitný zdroj UVB žiarenia - žiarovky, žiarivky.
Je vhodné kombinovať tieto infračervené žiarovky s dennými výhrevnými žiarovkami Arcadia Basking Solar Flood a Spot.
TIP: namierte žiarovku na plochý kameň v teráriu alebo na hrubú vetvu. Absorbujú teplo, ktoré žiarovka vydá, a to potom budú po určitý čas vydávať späť aj v čase, keď je žiarovka už vypnutá.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť