Frontline spr 100ml

Frontline spr 100ml
Frontline spr 100ml - Na liečbu a prevenciu pri napadnutí blchami a kliešťami u psov a mačiek.
Frontline spr 100ml - Na liečbu a prevenciu pri napadnutí blchami a kliešťami u psov a mačiek. ... viac informácií
Kód1285138007
VýrobceMerial
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH15,02 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Indikácie Frontline spray:
Na liečbu a prevenciu pri napadnutí blchami a kliešťami u psůa mačiek. Liečba a kontrola alergie na blšie uhryznutie (FAD) u psov a mačiek. Liečba a prevencia napadnutia všenkami u psov a mačiek.

kontradikcie Frontline spray:
Neaplikujte chorým zvieratám (celkové ochorenie, horúčka & hellip.) Alebo zvieratám v rekonvalescencii. Nepoužívajte u králikov z dôvodu nebezpečenstva nežiaducich reakcií až úhynu. Nepoužívajte u šteniat alebo mačiat mladších 2 dní.

Nežiaduce účinkyFrontline spray:
Ak dôjde k olízania, môže sa objaviť krátkodobá hypersalivácia spôsobená charakterom vehikula. V rámci veľmi zriedkavých nežiaducich účinkov boli po použití zaznamenané prechodné kožné reakcie v mieste aplikácie - začervenanie kože, svrbenie alebo vypadávanie srsti. Výnimočne boli po aplikácii zaznamenané hypersalivácia, reverzibilné neurologické symptómy (hyperesthesie, depresia, nervozita), zvracanie alebo dýchacie problémy.

Zloženie Frontline spray:
Fipronil 2,5 mg v 100ml Copolyvidonum, Isopropylicum, Aqua purificata qs 1,0 ml

Dávkovanie a spôsob podávania Frontline spray:
Cesta podania: externé, vonkajšia aplikácia na srsť. Dávkovanie: Aplikujte 3 až 6 ml na kilogram živej hmotnosti zvieraťa (7.5 až 15 mg fipronilu na kg), tj 2 až 4 stlačenia aplikačnej pumpičky na kg u balenia o objeme 250 ml. a 6 až 12 stlačení aplikačnej pumpičky u balenia o objeme 100 ml. Spôsob podania: Zo vzdialenosti 10 & ndash. 20 cm postriekajte celý povrch tela zvieraťa. Striekajte v protismere rastu srsti a zaistite, aby bola všetka srsť navlhčená. Prečesávajte srsť u dlhosrstých plemien tak, aby mohol prípravok preniknúť až na kožu chrbta, boku, brucha, nôh, chrbta a krku zvieraťa. Na ošetrenie hlavy a okolia očí nastriekajte FRONTLINE SPRAY na dlaň ruky chránené rukavicou a jemne votrite do srsti. Prípravok nechajte zaschnúť pri bežných teplotných podmienkach. Nevysušujte vytieraním. Prípravok je účinný po dobu až 5 týždňov proti kliešťom, 1 až 3 mesiace proti blchám a 63 dní (psi) alebo 42 dní (mačky) proti všenkám. Vzhľadom k absencii bezpečnostných štúdií je minimálny interval medzi jednotlivými liečbami 4 týždne.

Upozornenie:
Je dôležité uistiť sa, že zvieratá sa po aplikácii nebudú vzájomne olizovať. Po aplikácii prípravku zabráňte psom počas 2 dní kúpanie v prírodných vodných zdrojoch. Môže dôjsť k uchyteniu jednotlivých kliešťov. Preto nemožno úplne vylúčiť prenos infekčných chorôb, ak sú podmienky nepriaznivé. FRONTLINE SPRAY môže byť použitý u gravidných súk a mačiek a takisto v laktácii.

Uchovávanie Frontline spray:
Neskladujte v teplote nad 30C.

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť