Frontline Spot-On Dog M sol 1x1, 34ml

Frontline Spot-On Dog M sol 1x1, 34ml
Liečba a kontrola alergie na blšie uhryznutie (FAD) u psov.
Liečba a kontrola alergie na blšie uhryznutie (FAD) u psov. ... viac informácií
Kód1285141878
VýrobceMerial
Dostupnosť:
skladom
Vaša cena s DPH9,25 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Frontline Spot-On Dog M sol 1x1, 34ml sa používa na liečbu a prevenciu napadnutia blchami a klíšťatyu psov . Liečba a kontrola alergie na blšie uhryznutie (FAD) u psov. Na prevenciu a liečbu napadnutia všenkami u psov.

Podávanie Frontline Spot-On Dog M sol 1x1, 34ml:

  • vonkajšou aplikácie na kožu - jedna pipeta 1.34 ml (M) pre stredne veľkého psa vážiaceho nad 10 kg a do 20 kg (takto zabezpečíte minimálnu odporúčanú dávku fipronilu 6.7 mg/kg)
  • Mesačná liečba sa odporúča v prípade vysokého rizika opakovaného napadnutia blchami, ak je pes alergický na blšie uhryznutie, v prípade nutnosti kontroly napadnutia kliešťami alebo pri častom kúpaní psa za použitia hypoalergénnych alebo zvláčňujúcich šampónov. V oblastiach, kde nehrozí vážne napadnutia blchami a kliešťami,
  • Frontline Spot On Dogs môže byť aplikovaný každé dva až tri mesiace
  • Je dôležité zabezpečiť aplikáciu prípravku na také miesto, z ktorého si ho zviera nemôže zlízať, a po aplikácii zabrániť vzájomnému olizovaniu zvierat. Kúpanie/šampónovanie zvieraťa sa neodporúča po 2 dni po aplikácii, rovnako ako kúpanie častejšie ako raz týždenne.
  • možno aplikovať chovným a gravidným sukám a sukám v laktácii

Spôsob aplikácie Frontline Spot-On Dog M sol 1x1, 34ml:

Držte pipetu kolmo hore a odlomte hrot. Rozhrňte srsť zvieraťa v oblasti kohútika pred lopatkami tak, že je viditeľná koža. Priložte hrot pipety na kožu a niekoľkokrát stlačte tak, aby sa obsah vyprázdnil priamo na kožu v jednom mieste.

Upozornenie:

    neaplikujte šteňatám mladším 8 týždňov a/alebo vážiacim menej ako 2 kg. Neaplikujte chorým zvieratám (celkové ochorenie, horúčka) alebo zvieratám v rekonvalescencii. Nepoužívajte u králikov z dôvodu nebezpečenstva nežiaducich reakcií až úhynu. Tento liek je určený pre psy. Nepoužívajte u mačiek, aplikácia môže viesť k predávkovaniu.

  • pokiaľ dôjde k olízania, môže sa objaviť krátkodobá hypersalivácia spôsobená charakterom vehikula. V rámci veľmi zriedkavých nežiaducich účinkov boli po použití zaznamenané prechodné kožné reakcie v mieste aplikácie (vyblednutie a vypadávanie srsti, svrbenie, začervenanie kože) a celkové svrbenie alebo vypadávanie srsti. Výnimočne boli zaznamenané hypersalivácia, reverzibilné neurologické symptómy (hyperesthesie, depresia, nervozita), zvracanie alebo dýchacie problémy. Varujte sa predávkovania.


Osobitné upozornenia:

Zabráňte kontaktu prípravku s očami zvieraťa. Osobitné bezpečnostné opatrenia, ktoré podávajú liek zvieratám Tento liek môže spôsobiť podráždenie sliznice a očí.Vyhnite sa preto kontaktu tohto lieku s ústami a očami. Zvieratá alebo osoby, u ktorých je známa precitlivenosť na insekticídy alebo alkohol, by nemali prísť do kontaktu s Frontline Spot On. Dbajte na to, aby nedošlo ku kontaktu prstov s obsahom. Ak k nemu dôjde, umyte si ruky vodou a mydlom. V prípade náhodného zásahu oka opatrne vypláchnite oko čistou vodou. Po použití si umyte ruky. Nemanipulujte s ošetrenými zvieratami a zamedzte deťom hrať sa s nimi, pokiaľ aplikovaný prípravok nezaschne. Odporúča sa neodporúča ošetrenie počas dňa, ale až podvečer, a nedovoliť čerstvo ošetreným zvieratám spať s ich majiteľmi, zvlášť deťmi.

Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť