Animonda Integra Protect Renal 150g

Animonda Integra Protect Renal 150g
Animonda Integra Protect Renal je krmivo špeciálne vyvinuté pre psov s nedostatočnou funkciou obličiek.Kvalitné krmivo, ktoré má znížený obsah bielkovín a fosforu, dobrú a akceptácii a stráviteľnosť.
Animonda Integra Protect Renal je krmivo špeciálne vyvinuté pre psov s nedostatočnou funkciou obličiek.Kvalitné krmivo, ktoré má znížený obsah ... viac informácií
KódTA86581
VýrobceAnimonda
Dostupnosť:
do týždňa
Vaša cena s DPH1,23 € s DPH
Podobné produkty
PopisDiskusia
Animonda Integra Protect Renal je krmivo špeciálne vyvinuté pre psov s nedostatočnou funkciou obličiek. Kvalitné krmivo, ktoré má znížený obsah bielkovín a fosforu, dobrú a akceptácii a stráviteľnosť. Znaky krmiva Animonda Integra Protect Renal: psy s obmedzenou funkciou obličiek potrebujú špeciálne krmivo so zníženým obsahom fosforu a bielkovín. Pre toto ochorenie je typická znížená vylučovací schopnosť, najmä fosforu. Niektoré konečné produkty metabolizmu bielkovín sú cez obličky zle vylučované. Príliš vysoký obsah bielkovín v krmive môže narušiť funkciu obličiek. Práve z toho dôvodu sú bielkoviny, ktoré krmivo Integra Protect obsahuje, veľmi kvalitné, aby aj pri zníženom podiele bielkovín v krmive plne pokryli nutričné ??potreby psov. Naviac je pri obmedzenej funkcii obličiek nutné, aby krmivo obsahovalo ľahko zvýšené množstvo vitamínu D3. Odporúča sa dennú dávku krmiva rozdeliť najlepšie na 3 kŕmenia za deň. Najmä u chronickom ochorení obličiek je niekedy nutné, kŕmiť psa len týmto diétnym krmivom po celý život. Zloženie krmiva Animonda Integra Protect Renal: mäso a živočíšne vedľajšie produkty, obilniny, oleje a tuky, rastlinné vedľajšie produkty, minerálne látky. Zdroje bielkovín: hydinové, hovädzie.
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Odporúčame dokúpiť